• Informacje na temat:

  inna stars

Artykuły na temat: inna stars
 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Dwie pary potwierdzone!

  Telewizja Polsat ujawniła dwie kolejne pary, które wystąpią w 9. edycji "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Wiemy, z kim pojawią się na parkiecie Anna Jagodzińska i Tomasz "Gimper" Działowy. Są niespodzianki!

 • Kamp!: Wracamy na stare śmieci

  Podczas Open'er Festivalu z zespołem Kamp! rozmawialiśmy o śmieciach w przenośni i dosłownie. W przenośni - bo ich obecny styl to powrót do muzycznych korzeni, czy też jak określili to sami muzycy "powrót na stare śmieci". Dosłownie, bo jednym z tematów poruszonych podczas wywiadu była ekologia na festiwalach. Muzycy wyjaśnili, co sami robią, aby nie produkować zbyt dużej ilości śmieci, ale i zdradzili, co według nich można zmienić w organizacji festiwali, aby te były bardziej "zielone".

 • Ewelina Lisowska przeszła metamorfozę. Zerwała ze starym wizerunkiem

  Ewelina Lisowska postanowiła zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Pokazała nowe zdjęcia.

 • Monika Borzym pokazuje "Takie ciało". Zobacz teledysk do płyty "Monika Borzym śpiewa stare piosenki"

  "Monika Borzym śpiewa stare piosenki" to szykowany na 25 sierpnia nowy album jazzowej wokalistki Moniki Borzym i Krzysztofa Dysa.

 • Robin Williams: Uzdrawiał innych śmiechem

  Chociaż Robin Williams sam zmagał się z depresją i uzależnieniem od alkoholu, to potrafił wlewać nadzieję w serca innych. Najnowszy poświęcony mu film dokumentalny przypomina, że to dzięki niemu po raz pierwszy po tragicznym wypadku roześmiał się Christopher Reeve.

 • Weekend w kinie: Psy i inne zwierzęta

  Sześć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 17 stycznia. Najgłośniejszą z premier jest z całą pewnością trzecia część kultowych "Psów". Warto też zwrócić uwagę na nominowany w trzech kategoriach do Oscarów "Gorący temat" oraz nową wersję "Doktora Dolittle". Stawkę uzupełniają: dramat "Kawki na drodze", horror "Demony prerii" oraz animacja "Miś Bamse i super miód".

 • "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami": Sylwia Lipka kolejną gwiazdą programu

  ..., Sylwia Lipka zaczynała od występowania w teatrach muzycznych oraz próbowania swoich sił w konkursach wokalnych. W 2015 roku dołączyła do projektu Young Stars , mającego na celu promowanie uzdolnionej...

 • Krzysztof Skiba ostro o polskich muzykach w czasach koronawirusa: Jęczą jak stare baby u lekarza

  W sieci mocnym echem rozchodzi się wpis Krzysztofa Skiby z grupy Big Cyc, w którym skrytykował gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

 • "Idol" : Stare przeboje

  Po zeszłorocznej adaptacji powieści Philpa Rotha "The Humbling", w której Al Pacino zagrał starzejącego się aktora w kryzysie, przyszedł czas na "Idola" i starzejącego się piosenkarza w kryzysie. Pacino w kryzysie twórczym zdecydowanie nie jest.

 • Stare, dobre małżeństwo

  Podobnie jak Dorota z "Prawa Agaty", Daria Widawska doskonale łączy pracę z byciem mamą.

Zdjęcia na temat: inna stars
Wideo na temat: inna stars
 • "Taniec z Gwiazdami": Co Justyna Żyła zatańczy w 5. odcinku?

  wszedłem na salę, Justyna stanęła w ramie... To już zupełnie inna osoba. To było fantastyczne - dodał zachwycony. - Będzie show i będzie się to dobrze oglądało - wyznała Justyna. Piąty odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 29 marca 2019.

 • Mariola Bojarska-Ferenc zakochała się w tańcu

  Mariola Bojarska-Ferenc twierdzi, że dzięki treningom do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" poznaje zupełnie inną siebie i uczy się wciąż nowych rzeczy. Chwali swego partnera Tomasza Barańskiego za ciekawe lekcje i świetną metodykę nauczania.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Tomek mnie tresuje

  Instruktorka fitnessu Mariola Bojarska-Ferenc zakochała się w tańcu. Twierdzi, że dzięki treningom do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” poznaje zupełnie inną siebie i uczy się wciąż nowych rzeczy. Chwali swego partnera Tomasza Barańskiego za ciekawe lekcje i świetną metodykę nauczania.