• Informacje na temat:

  inny magazyn

Artykuły na temat: inny magazyn
 • "Hard Rocker": Inny magazyn

  Jest już dostępny pierwszy numer nowego magazynu muzycznego. Dwumiesięcznik "Hard Rocker" to rzecz dla fanów różnych odmian ciężkiego rocka i metalu.

 • „Magazyn kryminalny 997” znika z anteny TVP2 po emisji jednego odcinka?

  ...„Magazyn kryminalny 997” Michała Fajbusiewicza znika z anteny TVP2 zaledwie po emisji jednego odcinka - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Cardi B i Rihanna wśród 100 najbardziej wpływowych osób magazynu "Time"

  Magazyn "Time" opublikował listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele świata muzyki - Cardi B, Jennifer Lopez, Shawn Mendes, Rihanna i Kesha.

 • Chrissy Teigen podbiła sieć. Wszystko przez magazyn "Time"

  Chrissy Teigen znalazła się w tym roku w zestawieniu 100 najbardziej wpływowych osób magazynu "Time". Jednak nie otrzymała własnej okładki magazynu. Dlatego też zaprosiła fanów do zabawy w jej tworzenie. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania celebrytki.

 • "Hobbit" inny niż "Władca..."

  Guillermo del Toro, reżyser "Hobbita" powiedział, że jego film będzie zupełnie inny niż "Władca Pierścieni" Petera Jacksona.

 • "Zupełnie inny wymiar"

  Brak szczęścia do wytwórni, zobowiązania wobec innych zespołów, zmiany w składzie - te i kilka innych kwestii sprawiają, że płyty opoczyńskiej grupy Nomad ukazują się zazwyczaj w trzy- bądź czteroletnich odstępach.

 • Brzdąc, Kevin i inni

  ...miała również problemy z narkotykami, w 2008 roku została aresztowana pod zarzutem zakupu dużej ilości kokainy. Danny Lloyd W porządku, bez problemu znajdziemy innych dziecięcych aktorów, którzy(...) White". W rankingu stacji muzycznej VH1oraz magazynu "E!" "100 największych dziecięcych gwiazd" uplasował się na 2. pozycji. Mimo wielkiego sukcesu "Kevina..." Macaulayowi Culkinowi nie udało się...

 • Superman i inni... słabeusze

  Kryzys tożsamości "Supermana"? Czy widzowie na pewno chcą coś takiego oglądać? Chyba tak, ponieważ niedawno współprzeżywali podobne problemy wraz z innym komiksowym herosem - Batmanem, a jak pokazują(...) przez DC Entertainment (Superman pojawił się w pierwszym numerze magazynu "Action Comics" w 1938 roku). W efekcie "Człowiek ze stali" to historia z jednej strony dobrze znana, z drugiej...

 • Wrześniowe "Kino Domowe - Magazyn DVD"

  ...20 sierpnia nakładem wydawnictwa IDG Poland SA ukaże się kolejne wydanie miesięcznika "Kino Domowe - Magazyn DVD" z dołączonymi na płycie DVD dwoma filmami: "Prawdziwa blondynka" oraz "Potrzeba seksu" . Od numeru wrześniowego wydawca prezentuje czytelnikom nowe oblicze "Kina Domowego": nową treść, wygląd oraz cenę czasopisma!

 • Nicki Minaj zaskoczyła na gali magazynu "Time"

  Nicki Minaj została wyróżniona przez tygodnik w kategorii ikony. "Kiedy usłyszałem ją po raz pierwszy, nie rapowała ona lepiej od innych kobiet w branży. Rapowała lepiej niż jakikolwiek inny hiphopowiec" - podsumował  dla "Time" talent Minaj raper i właściciel wytwórni Cash Money, Lil Wayne . 26 kwietnia odbyła się specjalna ceremonia, na którą zaproszeni zostali wszyscy, którzy znaleźli...

Zdjęcia na temat: inny magazyn
Wideo na temat: inny magazyn
 • Dorota Wellman: Prokop jak syn i mąż

  - Między mną a Marcinem Prokopem od razu zaiskrzyło, jak w miłości, tylko bez konsumpcji seksualnej – przyznaje Dorota Wellman. Twierdzi, że po ośmiu latach wspólnej pracy przy magazynie „Dzień Dobry TVN” nie zamieniłaby Prokopa na żadnego innego dziennikarza. Młodszego o 17 lat Prokopa traktuje i jak syna, i jak telewizyjnego męża.