• Informacje na temat:

  inspiracją

Artykuły na temat: inspiracją
 • Vanessa Alexander: Inspiracja Billie Eilish

  Inspiracją do stworzenia postaci Gabi była dla aktorki popularna ostatnio Billie Eilish. O tym, że Vanessa Alexander zdecydowała się wzorować właśnie na tej piosenkarce, zdecydował przypadek(...) Komasie i powiedziałam: 'Janku, to jest to! To jest hasło klucz do realizowania tych zdjęć: pogubienie'" - wspomina Vanessa Alexander. Jednak największą inspiracją do stworzenia tej roli byli znajomi...

 • Prezentacja filmu "Revival Paradise", dla którego inspiracją była praca amerykańskiego reżysera Jima Jarmuscha nad filmem "Inaczej niż w raju", zakończy projekt artystyczny zrealizowany przez szwajcarskich artystów - Frederica Mosera i Philippe'a Schwingera pod tym samym tytułem. Artyści pracowali nad nim od października 2003 roku w Centrum Sztuki Współczesnej (CSW) w Warszawie.

 • Igor Herbut: Syn jest moją wielką miłością i inspiracją. Kiedy premiera "The Four - Bitwa o sławę"?

  ...inspiracją. W roli ojca czuję się po prostu wspaniale. Jest to najlepsze, co wydarzyło się w moim życiu. Grałem naprawdę wielkie koncerty, różne, ważne, wspaniałe, ale to jest inna, wielka emocja, miłość...

 • Martyna Wojciechowska: Moją inspiracją są kobiety

  ...nie mam tej siły, zdarzyło się też, że sama w to uwierzyłam. Dla mnie inspiracją są kobiety i pewnie gdyby nie program "Kobieta na krańcu świata", moje podróże i spotkania z tymi niezwykłymi...

 • Kroniki kryminalne inspiracją filmowców

  Kroniki kryminalne to niewyczerpane źródło inspiracji dla filmowców. Zawarte w nich historie nie są jednak wyłącznie domeną kina sensacyjnego.

 • Juror show inspiracją aktorki

  Jane Lynch przyznała, że Simon Cowell jest jej główną inspiracją, podczas pracy nad rolą w "Glee" - serialu nagrodzonym przed kilkoma dniami Złotym Globem.

 • Shyamalan: Spielberg inspiracją

  M. Night Shyamalan, twórca przebojów "Szósty zmysł" i "Osada" , powiedział niedawno, że został reżyserem dzięki filmowi Stevena Spielberga, "Poszukiwacze zaginionej arki" . "To była moja zawodowa inspiracja" - wyznał autor głośnych "Znaków" .

 • HIV inspiracją dla Hollywood

  Sprawa lekarza i pielęgniarek skazanych za szerzenie epidemii wirusa HIV w Libii, stała się inspiracją do nakręcenia filmu opowiadającego o ich trwającej osiem lat, wstrząsającej gehennie.

 • Kulinarna inspiracja "Alicji..."

  Tim Burton, twórca najnowszej adaptacji opartej na ponadczasowym i magicznym dziele Lewisa Carrolla "Alicja w Krainie Czarów", przyznał, że inspiracją dla postaci Białej Królowej, w której rolę wcieliła się Anne Hathaway, była... Nigella Lawson.

 • Inspiracje Porcupine Tree

  Lider Opeth, Mikael Akerfeldt, mówił niedawno w wywiadzie dla INTERIA.PL, że dokonania zespołu Porcupine Tree są dla niego wielką inspiracją. Steven Wilson, mózg Procupine Tree, odwzajemnił komplement i przyznał w rozmowie z dziennikarzami, iż jest pod ogromnym wrażeniem dokonań Opeth, jak również ich rodaków z Meshuggah.

Zdjęcia na temat: inspiracją
Wideo na temat: inspiracją
Dyskusje na temat: inspiracją