• Informacje na temat:

  inspiruje

Artykuły na temat: inspiruje
 • Powstanie serial inspirowany "Goonies"

  Stacja Fox szykuje nie lada gratkę dla miłośników filmu Richarda Donnera "Goonies". W przygotowaniu jest pilot serialu opowiadającego o grupie młodych ludzi pracujących nad jego amatorskim remakiem!

 • Bebe Rexha inspiruje się Britney Spears. Sprawdź, co planuje wokalistka?

  Urodzona w Nowym Jorku wokalistka o albańskich korzeniach zdradziła swoim fanom, że nagrała piosenki, inspirowane twórczością Britney Spears. Czy powstanie z nich kolejny album?

 • Britney inspiruje artystów

  Studenci oraz absolwenci uniwersytetu w Arizonie zaprezentowali niecodzienną wystawę. Wszystkie przedstawione tam dzieła były inspirowane największymi przebojami amerykańskiej wokalistki Britney Spears.

 • Kto inspiruje Gary'ego Oldmana?

  Brytyjski aktor Gary Oldman wciela się w postać pogromcy wilkołaków w najnowszym filmie Catherine Hardwicke o czerwonym kapturku. Aktor wyjawił, że grając tę postać inspiruje się...byłą premier Wielkiej Brytanii, Margaret Thatcher.

 • Powstanie serial inspirowany historią Erin Brockovich

  Erin Brockovich, samotna matka trójki dzieci, stała się znana dzięki temu, że walczyła o odszkodowania dla mieszkańców prowincjonalnego miasteczka, którzy zaczęli chorować z powodu zanieczyszczonej wody. W 2000 roku Steven Soderbergh wyreżyserował oparty o jej historię film, w którym główną rolę zagrała Julia Roberts. Teraz w rolę inspirowaną Erin Brockovich wcieli się znana z serialu "Świat według Bundych" Katey Sagal.

 • Kto inspiruje Johnny'ego Deppa?

  ..."Piratów z Karaibów" - była postać Keitha Richardsa, gitarzysty Rolling Stones. Johnny Depp nie tylko w aktorskiej pracy inspiruje się muzyka rockową, ale z powodzeniem występuje na scenie jako muzyk. Na...

 • "Palenie mnie inspiruje"

  ...mi się jakieś głosy" To właśnie typowa sytuacja, w jakiej zdarza mi się zapalić. Palenie mnie inspiruje. Czy marihuana to dla ciebie tylko źródło inspiracji, czy palisz ją normalnie na co dzień(...) inspiruje mnie to, co robi. Grając już parę lat, po jakimś czasie zaczynasz rozwijać swój własny warsztat gry na instrumencie. Gram na basie tak, jakbym grał na perkusji. Tak bym to ujął. Posiadasz...

 • Tolę inspiruje Biblia

  Tola Szlagowska ze swoimi nowymi, amerykańskimi znajomymi rozmawia nie tylko o muzyce, ciuchach i imprezach, ale również o znacznie poważniejszych sprawach.

 • Usher pomoże brytyjskiej młodzieży. Święcący ostatnio niewyobrażalne triumfy amerykański wokalista uczestniczy w programie dla uzdolnionych artystycznie, a jednocześnie mających problemy z nauką uczniów jednej z londyńskich szkół.

 • Pink inspiruje nastolatki

  Czytelnicy i czytelniczki angielskiego magazynu "Sugar" zdecydowali w specjalnym głosowaniu, że Pink jest ich zdaniem bardziej inspirująca niż Britney Spears. Na trzecim miejscu znalazła się angielska wokalistka Ms Dynamite, a tuż za podium kontrowersyjna Kelly Osbourne, córka słynnego angielskiego wokalisty Ozzy'ego.

Zdjęcia na temat: inspiruje
Wideo na temat: inspiruje
 • "Dorota inspiruje": Nowy sezon

  "Dorota inspiruje" Dorota Szelągowska wraca w świetnej kondycji. Po raz kolejny zarażać będzie zapałem do prac remontowych! Wraz z niezawodną ekipą odwiedzi bezradnych Polaków, czekających na pomoc fachowej ręki. Do polskich mieszkań wkroczy, aby całkowicie odmienić wybrane pomieszczenia. Będzie skutecznie i pomysłowo. Nowy sezon "Dorota inspiruje" już od niedzieli, 8 marca o 18:00.

 • Hanna Lis: "Bez planu" inspiruje widzów

  Będzie drugi sezon programu "Bez planu". Obecnie Hanna Lis wybiera potencjalne destynacje.

 • Hanna Lis : Mój program inspiruje ludzi

  W programie „Bez planu” Hanna Lis zwiedza świat od kuchni. Zabiera widzów do ciekawych restauracji i jadłodajni, pokazuje specjały kuchni regionalnych. Program zadebiutował na antenie TVN Style jesienią tego roku i spodobał się widzom stacji. Dziennikarka twierdzi, że dostaje wiele e-maili oraz komentarzy w mediach społecznościowych z pozytywnymi opiniami. – Ludzie piszą, że jakiś odcinek ich zainspirował, że chcą pojechać w podróż poślubną do Barcelony, że na pewno zwiedzą te miejsca, bo to...

Dyskusje na temat: inspiruje