• Informacje na temat:

  inspiruje projektantów

Artykuły na temat: inspiruje projektantów
 • Obama inspiruje Oprah Winfrey

  Obamy, która stylowo łączy ubrania od wielkich projektantów i tańszą odzież marek sieciowych, okazała się niezwykle lukratywna.

 • Słynny projektant wykorzystał śmierć gwiazdy?

  Ojciec zmarłej w zeszłym roku piosenkarki Amy Winehouse jest wściekły na słynnego projektanta mody Jeana Paula Gaultiera.

 • Aneta Kręglicka jurorką "Projektantów na start"

  ..."Ikonie stylu i muzie projektantów" towarzyszyć będą w pracach jury: autor zdjęć sesji modowych gwiazd - Marek Straszewski oraz Mona Kinal, mająca na koncie liczne projekty modowe. Marcelina Zawadzka(...) najlepszych polskich projektantów - m.in. Łukasza Jemioła, ZUO CORP, MMC Studio Design, Roberta Kupisza, Macieja Zienia, Dawida Tomaszewskiego, Ani Kuczyńskiej, czy Joanny Klimas. Mona w programie FOX...

 • Izabela Janachowska wraca z odmienionymi programami

  Kreacje z pracowni polskich projektantów, coraz odważniejsze ślubne stylizacje inspirowane światowymi wybiegami i metamorfozy mam głównych bohaterek to tylko niektóre z nowości, jakie czekają uczestników oraz widzów programów Izabeli Janachowskiej. Prezenterka liczy, że w ten sposób zyskają one na atrakcyjności i jeszcze bardziej zaciekawią odbiorców.

 • Telewizyjny projekt Rihanny

  Rihanna i Nicola Roberts, wokalistka brytyjskiego zespołu Girls Aloud, przygotowują wspólny program telewizyjny, który ma wyłonić młodych, utalentowanych projektantów. Zwycięski strój Rihanna zaprezentuje podczas londyńskiego Wireless Festival.

 • Scorsese i rodzina Gucci

  Znany amerykański reżyser Martin Scorsese ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Chłopcy z ferajny", "Po godzinach") pragnie zrealizować film "Gucci: A House Divided", opowiadający o czterech pokoleniach słynnej rodziny włoskich projektantów mody.

 • Cannes 2019: W modowym zwierciadle

  ...w strojach od najlepszych projektantów - m.in. w brzoskwiniowej sukni marki Gucci czy kwiecistej kreacji od Valentino. Olbrzymie wrażenie zrobił także utrzymany w stylistyce retro zestaw od Diora...

 • Ubrania od Sylvestra Stallone'a

  Sylvester Stallone pracuje nad własną kolekcją mody męskiej. Ubrania inspirowane mają być jego najsłynniejszymi rolami - Rambo i Rocky.

 • "Żółta łódź podwodna" w wersji LEGO

  To nie lada gratka dla fanów filmu "Żółta łódź podwodna", zespołu The Beatles i klocków LEGO. W listopadzie na rynku pojawi się zestaw klocków "Yellow Submarine", inspirowany słynną piosenką zespołu The Beatles i muzycznym, animowanym filmem fantasy George'a Dunninga z 1968 roku.

 • Zwycięzca programu "Project Runway" otwiera pierwszy butik

  ...chce zdradzić, czym się inspiruje, tworząc najnowszą kolekcję. "Mogę tylko powiedzieć, że będzie seksowna, odważna, mniej strukturalna i konceptualna niż ostatnio, ale za to bardziej kobieca...

Wideo na temat: inspiruje projektantów
 • Izabela Janachowska wraca z odmienionymi programami

  Kreacje z pracowni polskich projektantów, coraz odważniejsze ślubne stylizacje inspirowane światowymi wybiegami i metamorfozy mam głównych bohaterek to tylko niektóre z nowości, jakie czekają uczestników oraz widzów programów Izabeli Janachowskiej.

 • Kate Moss pokazała nową kolekcję ubrań, inspirowanych jej szafą

  Supermodelka Kate Moss stworzyła nową kolekcję dla Topshopu. Urodzona w Essex królowa wybiegu uczestniczyła osobiście w pokazie kolekcji, który zorganizowano na londyńskiej Oxford Street. Moss "bardzo pochlebne" wyrażała się o kolekcji. - Zobaczyłam dziewczyny chodzące po Oxford Street. Wyglądały świetnie. To było bardzo pozytywne – mówiła modelka. - Kocham ubrania. Kocham to, co robię, uwielbiam być w jednym pokoju z innymi projektantami, stylistami i dziewczynami, które wiedzą o tkaninach...

 • Autorska kolekcja biżuterii Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej dla W.KRUK

  humoru, wspólną pasję. Inspirujemy się nawzajem. - Nasza przyjaźń nie wymaga zbędnych słów i wysiłku – dodaje Magdalena Cielecka – Pełna jest szaleństwa, ale i wyrozumiałości. Zrozumienia i szczerego(...) doskonale ubrane, umiejętnie łączą propozycje współczesnych projektantów, stylizacje z sieciówek i elementy vintage. Szukając inspiracji do kolekcji biżuterii dla W.KRUK, wybrały rozmaryn od