• Informacje na temat:

  insygnia śmierci cz 2

Artykuły na temat: insygnia śmierci cz 2
 • "Camelot": Kolejna premiera w TV Puls

  Bower (saga "Zmierzch", "Harry Potter i Insygnia Śmierci"), Eva Green ("Casino Royale"), Joseph Fiennes ("Elizabeth", "Wróg u bram") i Tamsin Egerton. Scenariusz do produkcji pisał m.in. Michael(...)  "Camelot" to pełna spisków, intryg, namiętności i zakulisowych wojen historia młodego Króla Artura i zamku Camelot. Akcja rozpoczyna się w momencie śmierci króla Uthera. Czarodziej Merlin, by...

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • Emma Watson przerywa studia

  ...nad "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2", który będzie miał premierę w lipcu. W tym samym czasie aktorka zagrała w filmie "Mój tydzień z Marilyn", u boku amerykańskiej aktorki Michelle Williams...

 • "Szybcy i wściekli 7": Najszybszy miliard dolarów

  "Szybcy i wściekli 7" pobili kolejny rekord zestawienia box-office stając się najszybszym filmem w historii z przekroczoną granicą miliarda dolarów.

 • "Harry Potter i Insygnia Śmierci": Wygraj nagrody!

  Płyty Blu-ray i DVD z filmem "Harry Potter i Insygnia Śmierci. część 2" oraz kolekcjonerskie monety to jedne z nagród w konkursie INTERIA.PL i Galapagos Films. Wystarczy wskazać, jak nazywa się aktorka, która wcieliła się w rolę Bellatrix Lestrange oraz wyjaśnić, który z bohaterów filmu jest twoim ulubieńcem.

 • Premiera ostatniego Pottera we Włoszech

  Druga część ostatniego odcinka przygód Harry'ego Pottera "Insygnia śmierci" otworzy 12 lipca 41. edycję słynnego festiwalu filmów dla dzieci i młodzieży - Giffoni Film Festival na południu Włoch. Ten nadzwyczajny pokaz poprzedzi światową premierę 15 lipca.

 • Harry Potter: Kobiety też walczą!

  Najpopularniejsza seria filmowa wszech czasów dobiegła końca. Saga o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół znalazła swój finał w drugiej części superprodukcji "Harry Potter i Insygnia śmierci", która na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zadebiutuje już 11 listopada 2011.

 • 11.11.11: Pożegnanie z Potterem

  Najpopularniejsza seria filmowa wszech czasów dobiegła końca. Saga o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół znalazła swój finał w drugiej części superprodukcji "Harry Potter i Insygnia śmierci", która na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 11 listopada 2011.

 • Rekord "Harry'ego Pottera"

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część 2" pobił rekord otwarcia w amerykańskim zestawieniu box office, detronizując dotychczasowego lidera - film "Mroczny rycerz". Ostatni obraz serii o przygodach nastoletniego czarodzieja zarobił w pierwszy weekend na ekranach 168 milionów dolarów.

 • Jest zwiastun ostatniego "Pottera"!

  W internecie pojawił się zwiastun ostatniego filmu o przygodach Harry'ego Pottera - "Insygnia Śmierci - Część 2". Premiera obrazu zaplanowana jest na 15 lipca.

Wideo na temat: insygnia śmierci cz 2
 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci", siódma i zarazem ostatnia część serii przedstawiającej przygody Harry'ego Pottera, to najbardziej oczekiwany film roku, podzielony na dwie pełnometrażowe części. Część pierwsza rozpoczyna się w chwili, gdy Harry, Ron i Hermiona wyruszają w niebezpieczną misję. Ich zadaniem jest znalezienie i zniszczenie horkruksów, dzięki którym Voldemort sieje zniszczenie i jest nieśmiertelny. Troje osamotnionych przyjaciół nie mogących liczyć na porady swoich profesorów...

 • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

  Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale'a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na Prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej...