• Informacje na temat:

  inteligencja

Artykuły na temat: inteligencja
 • Sztuczna inteligencja podbije listy przebojów?

  ...również na odpowiednich aplikacjach), a ile sztuczna inteligencja. Wydaje się, że uczące się maszyny będą w stanie wkrótce zająć się także produkcją tego, co stworzyły. Problemem nadal będzie jednak tekst...

 • Saturny dla "Sztucznej inteligencji"

  Film Stevena Spielberga "Sztuczna inteligencja" zdobył aż pięć Saturnów, nagród przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films). Historia nominowana była w siedmiu kategoriach. Obraz "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" został uznany za najlepszy film fantasy.

 • Ksawery Jasieński: Inteligencja nieraz przeszkadza w czytaniu

  Ksawery Jasieński w rozmowie z Grzegorzem Jasińskim i Bogdanem Zalewskim opowiada o tym, co różniło spikera od lektora, przyznaje, że inteligencja może przeszkadzać w czytaniu i wspomina, jak zgubił(...)? - Nie, to się czytało cokolwiek, oni sprawdzali tylko głos. Ja nawet nie czytałem żadnego wiersza. Sprawdzali tylko jakość głosu, nawet nie inteligencję... Grzegorz Jasiński: A inteligencja...

 • Geena Davis: Inteligencja godna Oscara

  Geena Davis - znana z takich kinowych hitów, jak "Thelma i Louise", "Przypadkowy turysta", "Mucha" i "Tootsie" - to aktorka niezwykła. Ma na swym koncie Oscara, płynnie włada językiem szwedzkim, gra na flecie i organach oraz jest członkiem Mensy - zagwarantował jej to wynik IQ 140! W czwartek, 21 stycznia, hollywoodzka gwiazda kończy 60 lat!

 • "Transcendencja": Johnny Depp i sztuczna inteligencja

  Genialny naukowiec eksperymentuje ze sztuczną inteligencją. Gdy ginie, jego umysł zostaje wprowadzony do komputera, on zaś staje się ofiarą swego wynalazku i zagrożeniem dla całej ludzkości.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Wygląd? Klasa i inteligencja

  Na przygotowania do dużej gali Paulina Sykut-Jeżyna poświęca nawet dwie i pół godziny. Kreacje wybiera sama lub zdaje się na pomoc zaprzyjaźnionych projektantów. Jej stylizacje zazwyczaj wzbudzają zachwyt znawców mody, ona sama uważa jednak, że o prawdziwym stylu decyduje nie tylko wygląd, lecz także klasa i inteligencja.

 • Behemoth: Inteligencja wygrywa z zabobonem

  .... Cudownie jest widzieć jak inteligencja i logika wygrywa z zabobonem i fanatyzmem. Chwała wolności!" - napisał lider Behemoth. A co dalej z zespołem? "W chwili obecnej Behemoth zamierza zregenerować siły...

 • Kultura masowa rozwija inteligencję?!

  Dzisiejsza kultura ekranu wzmacnia inteligencję dzieci i nastolatków, wynika z nowej kontrowersyjnej książki - podaje w poniedziałek, 2 maja, w internetowym wydaniu dziennik "The Times". Według książki, "kultura popularna może częściowo przyczyniać się do poprawy współczynnika inteligencji w krajach zachodnich".

 • Doda testuje inteligencję

  Doda pielęgnuje w sobie bizneswoman - właśnie otworzyła swój nowy sklepik "Doda mobile" z gadżetami na telefony komórkowe. Jednym z nich jest... test na IQ.

 • Doda: Bogata dzięki inteligencji

  Dodę jako "superinteligentną" piosenkarkę przedstawia magazyn wydawany z włoskim dziennikiem "Corriere della Sera". Artystka powiedziała w wywiadzie, że swój majątek zawdzięcza inteligencji.

Zdjęcia na temat: inteligencja
Wideo na temat: inteligencja
Dyskusje na temat: inteligencja