• Informacje na temat:

  intensywna regeneracja

Artykuły na temat: intensywna regeneracja
 • "To nie koniec świata!": Karolina Gorczyca nauczyła się chwalić siebie

  W sierpniu Karolina Gorczyca weźmie udział w Herbalife Triathlon Gdynia. Przed zawodami nie tylko intensywnie trenuje, ale również spełnia sportowe marzenia wychowanków jednego z domów dziecka. "Nauczyłam się chwalić siebie" - mówi o tym, co dał jej triathlon.

 • Karolina Gorczyca jest z siebie dumna

  W sierpniu Karolina Gorczyca weźmie udział w Herbalife Triathlon Gdynia. Przed zawodami nie tylko intensywnie trenuje, ale również spełnia sportowe marzenia wychowanków jednego z domów dziecka. "Nauczyłam się chwalić siebie" - mówi o tym, co dał jej triathlon aktorka.

 • Maciej Dowbor przez córkę zrezygnuje z zawodów?! Nie jest szczęśliwy

  ...regeneracja, ale przy małym dziecku o nią trudno" - dodaje źródło gazety. Rok temu gwiazdor zerwał także ścięgno Achillesa i zrezygnował z udziału w zawodach. Liczył, że w tym roku będzie inaczej...

 • Emilia Komarnicka: Gwiazda "Rancza" i "Na dobre..."

  Emilia Komarnicka wpadła w wir pracy. Aktorka wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Serialowa Monika, którą gra w "Ranczo", też nie da o sobie zapomnieć.

 • Cleo nie była na wakacjach od 6 lat! Zatraciła granice?

  Joanna Klepko (36 l.) od kilku lat jest jedną z najbardziej popularnych polskich piosenkarek. Artystka rocznie gra ponad 200 koncertów, nagrywa teledyski i nowe piosenki. Teraz wyznała, że nie była na wakacjach od 6 lat!

 • Kora po chorobie zmieniła swoje życie!

  Nowotwór sprawił, że Kora (64 l.) porzuciła rockowy tryb życia!

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Ja bym działała, a ona płacze

  – Olya jest pracowita i wrażliwa. Podoba mi się to, że w swoim wiecznym życiowym pesymizmie, jest absolutnie szczera: co w sercu, to na języku – mówi o swojej postaci Katarzyna Ucherska.

 • "Klan": Plany zawodowe Agnieszki Kaczorowskiej

  Ma za sobą zwycięstwo w „Tańcu z gwiazdami” i debiut w roli prowadzącej Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie. Przed Agnieszką kolejne plany zawodowe, ale najpierw odpocznie w Portugalii, a potem nad polskim morzem.

 • "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  Aktorka wpadła w wir pracy. Wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów „Na dobre i na złe”.

 • Joanna Koroniewska: Czeka ją długa rehabilitacja!

  Joanna Koroniewska (35 l.) zmaga się z poważną kontuzją kolana. Lekarze niestety nie mają dla niej dobrych wieści - przez długie tygodnie celebrytka będzie musiała poddawać się rehabilitacji.

Wideo na temat: intensywna regeneracja
 • Depresja dotyka również skórę?

  Jesienny spadek kondycji dotyczy nie tylko samopoczucia, przekłada się również na stan naszej skóry. Przemęczona twarz, nawet kiedy się wyśpisz? Skóra poszarzała, szorstka, mniej elastyczna, bez energii, widoczne miejscowe przesuszenia lub pojawiające się wypryski – to mogą być objawy tzw. jesiennej depresji skóry. Skóra jesienią i zimą odreagowuje wakacyjną ekspozycję na słońce. Nadmierna warstwa martwego naskórka sprawia, że źle wygląda, dusi się. Zniszczenia, jakich dokonało słońce,...

 • Gangster

  "Gangster" jest adaptacją opartej na faktach powieści "The Wettest County in the World" Matta Bonduranta. Akcja książki rozgrywa się w czasach finansowego kryzysu i prohibicji na południu Stanów Zjednoczonych. Bohaterowie dzieła to dziadek autora i jego dwaj bracia, którzy zasłynęli jako szefowie gangu zajmującego się nielegalnym handlem alkoholem. "Musimy kontrolować strach, rozumiesz? Bez niego jesteśmy już trupami". Uznany australijski reżyser John Hillcoat ("Propozycja", "Droga")...

 • Dwoje do poprawki

  Film opowiada on o parze, która po 30 latach małżeństwa postanawia spędzić intensywny weekend z doradcą, co ma pomóc im zadecydować o przyszłości związku.