• Informacje na temat:

  intensywne treningi

Artykuły na temat: intensywne treningi
 • Intensywny trening Kate Mary

  Amerykańska aktorka Kate Mara, znana m.in. z serialu "House of Cards", uwielbia sport. Ćwiczy prawie codziennie. Mimo że jest weganką, nie brakuje jej sił na intensywny trening.

 • Nietypowy trening Romanowskiej i Maseraka

  ​Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak przed kolejnym występem w "Tańcu z Gwiazdami" zdecydowali się na trening na świeżym powietrzu.

 • "Do utraty sił": Morderczy trening Jake'a Gyllenhaala

  Dzięki porywającemu występowi w "Do utraty sił" Jake Gyllenhaal wymieniany jest jako faworyt wyścigu po Oscary w 2016. Rola boksera Billy'ego Hope'a wymagała jednak od aktora długich fizycznych przygotowań.

 • Sylwia Lipka uciekła przed Maserakiem i walczy z kontuzją

  Godziny dzielą nas od kolejnego emocjonującego odcinka show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Sylwia Lipka od kilku dni zmaga się z kontuzją stopy, Ania Karwan narzeka na zmęczenie, a Julia Wieniawa twierdzi, że ostatnie treningi były jak dotąd najbardziej intensywne. Co czeka nas w 3. odcinku show, którego tematem przewodnim jest muzyka filmowa?

 • Walczy o smukłą sylwetkę. Będzie nową Adele?

  Rebel Wilson postanowiła poddać się wizualnej metamorfozie. Gwiazda "Oszustek", której figura mocno odbiega od obowiązującego w show-biznesie kanonu piękna, podjęła walkę z nadwagą. A opiekujący się nią trener personalny wyjawił, jak wyglądają jej codzienne treningi.

 • Artur Chamski: Marzę o pięknej muskulaturze

  ...gotowaniem, on natomiast uwielbia intensywne treningi na siłowni. - Marzę, aby mieć piękną muskulaturę, natomiast już dobrze wiem o tym, że to jest praktycznie niemożliwe przy moim trybie życia...

 • Agnieszka Kaczorowska wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Tancerka nie wyklucza powrotu do programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Twierdzi, że uwielbia taneczne show Polsatu i czuje się w nim jak w rodzinie. Nie wie jednak, czy zdoła pogodzić intensywne treningi z pracą przy musicalu "Karol", którego premiera odbędzie się 25 lutego.

 • "Taniec z Gwiazdami": Rozstali się tuż przed startem show?

  Nie dość, że przed nimi pierwszy występ na najsłynniejszym parkiecie w Polsce i codzienne, intensywne próby taneczne, to jeszcze pojawiły się plotki, wedle których Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ze sobą zerwali! Czyżby napięcie i sprzeczki, które pojawiały się na sali treningowej zniszczyły uczucie zwycięzców show "Love Island. Wyspa miłości"?

 • Edyta Zając o "Tańcu z Gwiazdami": To mnie zaskoczyło

  ...życzliwość sprawia, że treningi są dla nich przyjemnością.

 • Klaudia Halejcio o programie „Dance, Dance, Dance”

  ...podobne. Mam nadzieję, że to będzie nasz plus" - mówi agencji Newseria Halejcio. Paulina Krupińska bez wahania przyjęła tę propozycję i panie rozpoczęły treningi. Halejcio zdradza jednak, że(...) kontuzję szyi, więc przez parę dni tak samo musiała ograniczać swoje treningi. Mam nadzieję, że po takim mocnym wstępie nasze ciało się przyzwyczai i później, jak będzie coraz więcej tych...

Zdjęcia na temat: intensywne treningi
Wideo na temat: intensywne treningi