• Informacje na temat:

  interaktywny film

Artykuły na temat: interaktywny film
 • Interaktywny "Resident Evil 5"?

  Do kin trafił właśnie ostatni film serii "Resident Evil" - "Afterlife", a twórcy mówią już o kolejnej części.

 • Interaktywny Lars Von Trier

  Duński reżyser Lars Von Trier przyzwyczaił nas już do tego, że seanse jego filmów nie należą do najprzyjemniejszych. Twórca "Dogville" postanowił pójść dalej w sprawdzaniu wytrzymałości widzów i do swojego nowego filmu "The Boss of It All" wprowadził "wizualne zakłócenia". Kto jednak odnajdzie wszystkie tricki w jego nowym filmie, będzie statystą na planie kolejnego obrazu pomysłodawcy Dogmy...

 • Interaktywny serial? Widz decyduje!

  ...w drugiej połowie kwietnia. Przyszli widzowie "Serialu w Sieci" mogą już teraz przekonać się, jak pracuje ekipa filmowa, która zrealizuje zwycięski scenariusz. W internecie pojawił się pierwszy z czterech klipów, które zachęcają internatów do "uwolnienia swoich pomysłów". - Film jest humorystyczną wariacją na temat amerykańskich zwiastunów filmowych. Jego bohater to bokser, który w swojej więziennej...

 • Interaktywne "Przedwiośnie"

  W czwartek, o godzinie 13.00, na terenie rezydencji prezydenckiej Belweder, odbędzie się konferencja prasowa na temat produkcji filmu "Przedwiośnie", czyli ekranizacji powieści Stefana Żeromskiego. Będzie to pierwsza interaktywna konferencja prasowa dotycząca filmu fabularnego, transmitowana wyłącznie w Internecie.

 • Interaktywny Harry Potter

  Najbardziej znany uczeń Hogwartu - ekskluzywnej szkoły dla aspirujących magików - ma nowy interaktywny portal. Jego odsłona odbędzie się w dwóch etapach, a przygody Harry'ego Pottera będą również dostępne w wersji elektronicznej.

 • Kino interaktywne w Krakowie

  ...filmy dokumentalne. W "Sali Wyobraźni" obraz zostanie zastąpiony dźwiękiem, widzowie, a właściwie słuchacze, śledzić będą historię, w której ogromną rolę odegrają efekty dźwiękowe. "Sala ruchu" to(...) wodną mgiełkę, mogą nieraz zaskoczyć widza. W "Sali Muzyki" odwiedzający doświadczą widowiska, w którym film na ekranie łączyć się będzie z pokazami kolorowych laserów, załamujących swe promienie...

 • Interaktywne kino w Krakowie!

  ...i refleksji podczas oglądania filmów dokumentalnych, a Sala Muzyki - niesamowity pokaz z użyciem efektów świetlnych i dymnych. Od 25 września krakowski Cinema Park prezentuje blok tematyczny(...) gości czeka sześć interaktywnych sal pełnych atrakcji.

 • ​Amerykańska Akademia Filmowa otworzy Muzeum Filmu

  Poniedziałek, 14 grudnia 2020 roku. Tego dnia w Los Angeles otwarte zostanie poświęcone filmowi Academy Museum of Motion Pictures. Informacją tą podzielił się członek zarządu muzeum - Tom Hanks. Dodał też, że muzeum powstaje już od 8 lat i jest w 95 proc. skończone.

 • Interaktywny Bob Dylan (teledysk "Like A Rolling Stone")

  Na oficjalnej stronie Boba Dylana można zobaczyć interaktywny teledysk do słynnego nagrania "Like A Rolling Stone".

 • Twórcy internetowi na Plenerach Film Spring Open

  YouTuberzy, vlogerzy, blogerzy oraz inni przedstawiciele nowych mediów wezmą w tym roku udział w organizowanych przez Sławomira Idziaka Plenerach Film Spring Open w Krakowie. Na zaproszenie organizatorów będą mogli spróbować swoich sił i pokazać się w świecie filmowym.