• Informacje na temat:

  interwencja

Artykuły na temat: interwencja
 • "Sanatorium miłości": Zazdrość i interwencja Marty Manowskiej

  W "Sanatorium miłości" zaczyna się dziać coraz więcej! Poza prozdrowotnymi zabiegami i rozmaitymi zajęciami, kuracjusze znaleźli także czas na kolejne randki i... pocałunki! W serca niektórych uczestników zakradła się także nuta zazdrości, co nie umknęło Marcie Manowskiej. Prowadząca postanowiła zainterweniować!

 • "Rock the Casbah" : "Interwencja" na dachu

  Oddział młodych, izraelskich żołnierzy zostaje zmobilizowany, żeby kontrolować okupowane terytoria Strefy Gazy. Jest rok 1989, trwa Pierwsza Intifada nazywana "intifadą kamieni". Palestyńczycy w trakcie tego powstania bronią się przed wojskiem izraelskim wszystkim, co tylko mogą wykorzystać. Na ulicach widać płonące opony, grupy zamaskowanych cywili obrzucają żołnierzy kamieniami na znak protestu przeciwko polityce wieloletniej okupacji tych terytoriów.

 • Shakira przyznała się do depresji: Potrzebowałam boskiej interwencji

  Shakira w wywiadzie dla brytyjskiego pisma "The Guardian" po raz pierwszy wyznała, że zmagała się z depresją. Zdradziła też, jak udało jej się pokonać chorobę.

 • Polityka, interwencje i publicystyka

  Jesień będzie gorąca nie tylko ze względu na start premierowych odcinków seriali, programów rozrywkowych i nowych propozycji telewizyjnych. Nadszedł bowiem czas na najważniejsze programy publicystyczne, w których znani dziennikarze wraz ze swymi gośćmi komentują bieżące wydarzenia.

 • Andrzej Wajda: Przestrzegam przed interwencją państwa w sztukę

  Poprzez tę historię chciałem przestrzec przed interwencją państwa w sprawy sztuki - mówi o "Powidokach" Andrzej Wajda. I podkreśla: - Ten film nie powstał z gniewu, raczej z - długiego doświadczenia.

 • Roger Waters przeciw interwencji w Syrii

  Słynny muzyk Roger Waters, ekslider zespołu Pink Floyd, podczas wizyty w Bukareszcie opowiedział się przeciw zbrojnej interwencji w Syrii.

 • Doda vs. Agnieszka Szulim: Kulisy interwencji policji

  Dlaczego policjanci odmówili przyjęcia skargi Agnieszki Szulim ws. rzekomego pobicia przez Dodę?

 • Billie Elish prześladowana przez stalkera. Siedem razy przychodził do jej domu

  ..." - opowiada młoda wokalistka. Niezbędna okazała się interwencja ochrony. Ona wyprosiła go z posiadłości, jednak ten położył się niedaleko ściany domu i tam chciał przespać noc. W ciągu tygodnia stalker...

 • Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przerwał milczenie

  Katarzyna Skrzynecka i jej mąż mają za sobą trudne dni. W ubiegłym tygodniu Marcin Łopucki trafił do szpitala z poważnymi dolegliwościami. Konieczna okazała się natychmiastowa interwencja. Jak czuje się obecnie mężczyzna?

 • "Big Brother": Krwawy wypadek. Uczestnik trafił do chirurga!

  W domu Wielkiego Brata konieczna była interwencja chirurga. We wtorek, 11 czerwca, wieczorem doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z uczestników doznał poważnego urazu.

Zdjęcia na temat: interwencja
Wideo na temat: interwencja
 • "O mnie się nie martw": "Wujek-kozak"

  – Jakbym ja była takim kozakiem, wujku, to bym się wszystkim chwaliła tym siniakiem – Kaszuba po ostatniej prawniczej interwencji ma podbite oko, a dziewczynki starają się mu pomóc na różne sposoby. Zobaczcie scenę z 72. odcinka "O mnie się nie martw".

 • "M jak miłość": Odcinek 1519.

  Rafał odkrywa, że jego odznaka zniknęła. Gdy spanikowany próbuje ją odnaleźć, dostaje wiadomość od Alicji. Policjant wybucha gniewem. Wzburzony tłumaczy dziewczynie, że przez nią mógł nawet stracić pracę. Nie chce słuchać jej wyjaśnień. Załamana nastolatka upija się w pubie. Znajomi zabierają ją do przychodni, gdzie trafia pod opiekę Marysi i Artura. Po interwencji Staszka Banach opuszcza dom byłej żony. Krystyna wciąż jednak boi się jego zemsty.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1705.

  Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się w umówionym czasie na dworcu. Konduktor potwierdza, że Walawska i jej córka były w pociągu. Coraz bardziej zaniepokojony Chowański zgłasza zaginięcie żony na policji. Stan Władka wymaga pilnej interwencji lekarskiej. W szpitalu do Darka dołączają Zdzisio i Kajtek. Wszyscy w napięciu czekają na wybudzenie Cieślaka z narkozy. Amelia i Tomasz, po usłyszeniu w radiu komunikatu o ujęciu groźnych przestępców, którzy...

Dyskusje na temat: interwencja