• Informacje na temat:

  ione skye

Artykuły na temat: ione skye
 • "Kemping": Jennifer Garner i David Tennant na małym ekranie. Kiedy premiera?

  ...ukrywane do tej pory napięcia oraz wspomnienia, o których wszyscy woleliby zapomnieć. Na próbę wystawione zostają nie tylko relacje małżeńskie, ale także długoletnie przyjaźnie. "Kemping" składa się z ośmiu odcinków. W rolach głównych w produkcji występują Jennifer Garner, David Tennant, Juliette Lewis, Arturo Del Puerto, Ione Skye, Janicza Bravo, Brett Gelman . Premiera serialu z ostała...

 • RHCP: Lider z małolatą?

  Anthony Kiedis, 43-letni wokalista amerykańskiej grupy Red Hot Chili Peppers, spędza obecnie wakacje na karaibskiej wysepce St Barts. Towarzyszy mu 19-letnia modelka Jessica Stam, która śmiało mogłaby być jego córką.

 • Wokalista Red Hot Chili Peppers żałuje

  Anthony Kiedis, wokalista amerykańskiej formacji Red Hot Chili Peppers, żałuje ujawnienia w biograficznej książce "Scar Tissue" szczegółów licznych romansów. Artysta jest pewien, że jego wspomnienia mogły urazić byłe partnerki.

 • Przyjazne duchy

  Swoją najważniejszą płytę nagrywali w nawiedzonym domu słynnego magika. Efektem był album kipiący młodzieńczą seksualnością. To jedno z najważniejszych wydawnictw muzycznych wszech czasów.