• Informacje na temat:

  irena must be the music

Artykuły na temat: irena must be the music
 • "Must Be The Music": Adam Sztaba "zastępczym akompaniatorem"

  Choć to dopiero pierwszy odcinek, Kora znalazła już kandydatów do finału dziesiątej edycji "Must Be The Music".

 • "Must Be The Music": Trudne decyzje

  Z ponad 10 tys. uczestników trzeciej edycji "Must Be The Music" do etapów eliminacyjnych dostało się ponad sto zespołów i solistów.

 • "Must Be The Music": Adam Sztaba... gościnnie

  Podczas trzeciego półfinału "Must Be The Music. Tylko muzyka" (niedziela, 29 kwietnia) gościnnie wystąpi... juror programu, Adam Sztaba, i nagrodzony właśnie Fryderykiem Atom String Quartet.

 • Muzyka emocjonalna w "Must Be The Music"

  Awans grupy Lemon do finału "Must Be The Music" był niemal oczywistością. Zaskoczeniem jest za to laureat drugiego miejsca niedzielnego (29 kwietnia) półfinału - Jakub Szyperski.

 • Irena Santor: "Mnie niedługo nie będzie"

  Wokalistka Irena Santor o najnowszej płycie "Zamyślenie" i chorobie nowotworowej Kory.

 • Megitza "Teroz": Wizualna podróż po życiu człowieka

  Utworem "Teroz" nową płytę zapowiada Megitza, finalistka piątej edycji "Must Be The Music", znana m.in. z występu na Małej Scenie Przystanku Woodstock 2013.

 • Kto spodoba się Dodzie?

  Sobotni wieczór znów będzie należał do śpiewających gwiazd i ich uczniów. W studiu Polsatu zmierzy się 9 par, które rywalizują w programie "Tylko nas dwoje". Uczestników ocenią jak zwykle - Irena Santor, Doda i Tomasz Karolak.

 • Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  ...talent show "Must Be The Music" , który doczekał się aż jedenastu edycji.(...)Zasady "Tylko nas dwoje" to polska wersja brytyjskiego formatu "Just The Two Of Us", w którym to doświadczeni piosenkarze spotykali się w duetach z gwiazdami show-biznesu. W każdym odcinku...

 • ​Ola Gintrowska: Na dobrej drodze

  ...programu "Must Be the Music. Tylko muzyka". W styczniu tego roku ukazał się jej pierwszy polski, napisany wspólnie z Błażejem Domańskim i Robertem Jansonem, liryczny singel zatytułowany "Biała magia(...) w parze, występuje w musicalach i burleskach. Grała też w filmach pełnometrażowych. "Najchętniej stworzyłabym muzykę do jakiegoś filmu, gdzie mogłabym też zaśpiewać, bo muzyka filmowa jest moją ulubioną...

 • Mariusz Wawrzyńczyk z Wietnamu: Zobacz teledysk "Nie przestawaj marzyć"

  Mariusz Wawrzyńczyk ma w dorobku współpracę z rockowymi grupami Jaad i  Dobre Piwo . Od pewnego czasu próbuje swoich sił solo - szerszej publiczności pokazał się w telewizyjnych programach "Szansa na sukces" (piosenki Zbigniewa Wodeckiego i Budki Suflera), "Bitwa na głosy" (drużyna Urszuli Dudziak) i "Must Be The Music" . W 2015 r. w duecie z Justyną Panfilewicz wygrał w koncercie...