• Informacje na temat:

  irina shayk modelka rosyjska

Artykuły na temat: irina shayk modelka rosyjska
 • Irina Shayk w ciąży. Ojcem Bradley Cooper

  Rosyjska modelka Irina Shayk spodziewa się dziecka - podaje E! News. Ojcem jest znany hollywoodzki aktor Bradley Cooper.

 • Irina Shayk kończy 30 lat

  Rosyjska modelka Irina Shayk, znana m.in. z kampanii dla marek Victoria's Secret czy Guess oraz romansu z piłkarzem Cristiano Ronaldo, a obecnie związku z aktorem Bradleyem Cooperem, w środę świętuje 30. urodziny.

 • Bradley Cooper ma romans z Iriną Shayk

  Bradley Copper i rosyjska modelka Irina Shayk pojawili się razem na imprezie po corocznym obiedzie dla Stowarzyszenia Korespondentów przy Białym Domu.

 • Dziewczyna Ronaldo w filmie o Herkulesie

  Modelka Irina Shayk, prywatnie partnerka piłkarskiego wirtuoza, Cristiano Ronaldo, zadebiutowała w filmie. Zobaczymy ją w produkcji "Herkules" u boku gwiazdora kina akcji, Dwayne'a Johnsona.

 • Penelope Cruz kręci z dziewczyną Ronaldo

  Penelope Cruz wyreżyserowała reklamówkę nowej linii zaprojektowanej przez siebie bielizny firmy Agent Provocateur. W głównej roli zobaczymy rosyjską supermodelkę i dziewczynę Cristiano Ronaldo - Irinę Shayk.

 • Lady Gaga zerwała zaręczyny z Christianem Carino

  ..."Narodziny gwiazdy" . Aktor od początku 2015 r. związany jest z rosyjską modelką Iriną Shayk (w marcu 2017 r. na świat przyszła ich córka). Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Shallow" w serwisie...

 • Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Mel B: Czułam się nieswojo

  ..., że to tylko profesjonalne" - stwierdziła Mel B w rozmowie w programie "Good Morning Britain". Niektórzy internauci zwracają uwagę, że Irina Shayk po zakończonym występie mocno uściskała Lady Gagę(...) Iriną Shayk (w marcu 2017 r. na świat przyszła ich córka), która na gali siedziała między swoim partnerem a Gagą. Sprawdź tekst i polskie tłumaczenie utworu "Shallow" w serwisie Teksciory.pl! To...

 • Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper w duecie. Zobacz "Shallow"

  Iriną Shayk (w marcu 2017 r. na świat przyszła ich córka), która na gali siedziała między swoim partnerem a Gagą. Sprawdź tekst i polskie tłumaczenie utworu "Shallow" w serwisie Teksciory.pl...

Zdjęcia na temat: irina shayk modelka rosyjska