• Informacje na temat:

  irlandzka reklama

Artykuły na temat: irlandzka reklama
 • Syn Alicji i Colina w reklamie

  2-letni Henry Tadeusz twarzą firmy produkującej odżywki dla dzieci? Taką propozycję złożyli Alicji Bachledzie-Curuś szefowie jednej z warszawskich agencji reklamowych.

 • Reklama dźwignią sukcesu

  Po raz kolejny sprawdziła się zasada, że wykorzystanie utworu w reklamówce jest dla niego ogromną promocją. Na liście najbardziej popularnych w Wielkiej Brytanii singli od razu na miejscu pierwszym debiutuje kompozycja "Make Luv", czyli nowa wersja piosenki Olivera Cheathama, zaprezentowana teraz przez formację o nazwie Room 5. Utwór ten zdobył ogromną popularność dzięki wykorzystaniu go w reklamie pewnego dezodorantu.

 • U2 odrzucili miliony

  Członkowie słynnej irlandzkiej grupy U2 odrzucili propozycję intratnego kontraktu, którego wartość opiewała na 12.5 miliona funtów. W zamian w telewizyjnej reklamie miałby znaleźć się fragment ich wielkiego przeboju "Where The Streets Have No Name".

 • Gadatliwy Bono

  Szefowie stacji telewizyjnych transmitujących uroczystość rozdania nagród Grammy oraz sami organizatorzy są źli na Bono, wokalistę irlandzkiej grupy U2. Muzyk nie przestrzegał wyznaczonego dla wszystkich limitu czasu na podziękowania przez co występowały problemy z emitowaniem reklam.

 • Za bardzo lansują U2?

  Brytyjski polityk oskarżył stację BBC o nadmierną promocję irlandzkiego zespołu w przededniu wydania nowej płyty U2 "No Line On The Horizon".

 • Westlife pracują dla Calvina Kleina

  Członkowie irlandzkiej grupy Westlife nigdy nie mieli problemu z ubieraniem się. Teraz jednak będą mieli pewność, że to co noszą jest modne i może zawrócić w głowie dziewczynom. Młodzi wokaliści zgodzili się bowiem pracować jako modele prezentujący najnowszą kolekcję odzieży słynnego projektanta Calvina Kleina.

 • Przysiągł kochać i nie opuścić

  Kiedyś sportowiec i model, dziś aktor i producent, Channing Tatum, partneruje Rachel McAdams w romantycznej opowieści "I że cię nie opuszczę", która na polskich ekranach pojawi się 10 lutego.

 • Dlaczego producenci i dystrybutor komedii romantycznej "Mała Wielka Miłość" nie pokazali swojego filmu dziennikarzom? Krytycy maja pewne przeczucia....

 • "Przypraw to wiecznością"

  Religia, duchowość, terroryzm i wsparcie papieża - to jedne z wielu tematów poruszonych w książce "Bono o Bono" autorstwa francuskiego dziennikarza Michki Assayas. Przeczytaj obszerne fragmenty.

Wideo na temat: irlandzka reklama
 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Zimowa opowieść

  Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.