• Informacje na temat:

  irytujące gwiazdy

Artykuły na temat: irytujące gwiazdy
 • Taniec z gwiazdami: Rafał Maserak ma już dość Joanny Moro?

  ...osoba pracująca przy produkcji show. - Ambitna aktorka wtyka swoje przysłowiowe "3 grosze" do wszystkiego, także do muzyki, do strojów. To, że chce wygrać za wszelką cenę, jest nieco irytujące. Bo...

 • "Annie" : Cameron Diaz świetna już od pierwszej nutki

  Jednym z producentów "Annie" jest Jay-Z. Raper, będący zarazem świetnym producentem muzycznym, tym razem nie może pochwalić się przebojem.

 • Joanna Liszowska bardzo przeżyła to rozstanie! Po latach prawda wyszła na jaw!

  Dla pięknej, roześmianej, szesnaście lat młodszej gwiazdy, Joanny Liszowskiej (40 l.), Robert Rozmus (56 l.) porzucił ówczesną dziewczynę. Planowali wspólne życie, ale uczucie nagle się skończyło.

 • Najbardziej irytujące gwiazdy w okularach

  Justin Bieber został uznany za najgorzej wyglądającą gwiazdę w okularach w ankiecie przeprowadzonej przez jedną z londyńskich klinik okulistycznych.

 • Gwen Stefani żali się na męża

  Małżeństwo gwiazdy przechodzi kryzys...

 • Paulina Sykut: Ktoś się pode mnie podszywa na Instagramie

  Paulina Sykut nie kryje zdenerwowania tym, że ktoś podszywa się pod nią na Instagramie i umieszcza w serwisie treści, z którymi ona w żaden sposób się nie utożsamia.

 • Przybylska: Biorę pod uwagę operacje plastyczne

  W serial u "Klub szalonych dziewic" Ania po raz pierwszy zagra kobietę dojrzałą, związaną z młodszym mężczyzną. W rozmowie z magazynem "Gwiazdy" aktorka przyznała, że zabolało ją, gdy przeczytała(...) irytujące, czuję się wtedy, jakby mnie ktoś pytał, czy chodzę do toalety".

 • Lana Del Ray: "Spałam z facetami z branży"

  Amerykańska wokalistka Lana Del Ray przyznała się do licznych romansów z mężczyznami z muzycznego show-biznesu.

 • Galiński ostro o Klimencie

  Znany z profesjonalizmu Galiński zgłosił do występu Weroniki i Janka wiele uwag. Kliment nie chciał go jednak słuchać... Podniósł z parkietu pluszowego pieska, którego rzucił mu ktoś z widowni. Traf chciał, że zabawka po naciśnięciu wydawała z siebie dość irytujące dźwięki... Janek zaczął bawić się maskotką, zagłuszając "przemowę" Galińskiego, który bynajmniej nie uznał tego faktu za żartobliwy...

 • Gwiazda: Moja muzyka mnie irytuje

  Amerykańska piosenkarka Katy Perry nie przepada za swoim debiutanckim albumem "One Of The Boys". Gwiazda określiła płytę przymiotnikiem "irytująca".

Wideo na temat: irytujące gwiazdy
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

Dyskusje na temat: irytujące gwiazdy
 • Re: "M jak miłość": Po wakacjach Marysia odprawi Artura z kwitkiem

  To, że taka prawie nieskazitelna bohaterka jak Marysia kręci z takim typem spod ciemnej gwiazdy jak ten Robert jest już nie do zniesienia. Chyba przestanę oglądać M jak Miłóść, ponieważ to jest zbyt irytujące!

 • Re: Zielińska zasiądzie w rządzie, a Małecki zaśpiewa...

  natrętne promowanie GWIAZDY Katarzyny Zielińskiej i kreowanie jej przez TVP na wielką ulubienicę całej Polski jest po prostu irytujące. od czasu, jak "opromienia" swą osobą wszelkie programy kabaretowe, które już i tak straciły wiele na humorze, nie mam nawet najmniejszej ochoty ich włączać nawet jako tło do kolacji. bo jeszcze mi Wielka Katarzyna Zielińska nagle zacznie śpiewać i apetyt stracę.

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Ostatnia wola Małgorzaty Braunek

  To samo powiem. Nadużycie. Podobne do tego gdy jakieś wylansowane na chwilę badziewie nazywa się "ikoną". Pani Braunek na pewno była aktorką ok. 3 filmów i jednego rozlewiska. Na miano gwiazdy trzeba zasłużyć ale na pewno nie Oleńką z wiecznie rozdziawioną buzią (irytujące!). Nie mogę napisać "requiesca in pace" bo była buddystką a więc 'reinkarnuj się w pokoju" i obudź w lepszym bycie.