• Informacje na temat:

  isabella cruise

Artykuły na temat: isabella cruise
 • Tom Cruise: Dziecko najważniejsze

  Świeżo upieczony tata Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ), odmówił udziału w promocji filmu "Mission Impossible 3" , ponieważ chce spędzać dużo czasu ze swoją narzeczoną Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) i córeczką Suri. Dziecko szczęśliwej pary urodziło się we wtorek, 18 kwietnia, w Los Angeles.

 • Tom Cruise: Huczne 50. urodziny

  Tom Cruise wie, co to prawdziwa zabawa. Aktor planuje świętować swoje 50. urodziny w 2012 roku cyklem imprez na kilku kontynentach.

 • Tom Cruise nie znosi imprez

  Tom Cruise nigdy nie przekraczał granic. 49-letni aktor zapewnił, że w młodości zachowywał się zupełnie inaczej niż obecne gwiazdy Hollywood. Koncentrował się przede wszystkim na zawodowym rozwoju, a nie na imprezach.

 • Syn Cruise'a zadebiutuje w filmie

  ...13-letni syn aktora Toma Cruise'a, Connor, idzie w ślady swojego ojca i zadebiutuje w filmie. Connor Cruise zagra w dramacie "Seven Pounds", u boku Willa Smitha.

 • Weekend w kinie: Po francusku

  Pełen erotycznych scen "Podwójny kochanek" oraz widowiskowy "Barry Seal: Król przemytu", z tytułową rolą Toma Cruise'a, to najgłośniejsze spośród pięciu filmowych premier (aż trzech francuskich!) w tym tygodniu.

 • Paramount Channel: "Charlie Cykor" hitem tygodnia

  Cruise). Twórcy postanowili tutaj połączyć widowiskowość drugiej części z kameralnością trzeciej, a przy okazji nawiązać do najlepszych tradycji pierwszej części. Oskarżony o terrorystyczny zamach...

 • Katie Holmes w komediowym wydaniu

  ...wspaniała rola. Pod koniec każdego długiego dnia Holmes myśli o kolacji dla siebie, swojego męża, Toma Cruise'a, i ich córeczki, pięcioletniej Suri. Krzątając się po kuchni, zastanawia się, czy(...) niezłe spaghetti Bolognese. Potrafię też przyrządzić dobry omlet i croque monsieur, grillowaną kanapkę z szynką i serem. 32-letnia Holmes i o 17 lat starszy od niej Cruise, którzy 18 listopada 2011

 • Cameron Diaz znów w akcji

  ...- Wiesz, co jest najlepsze w tej pracy? - pyta. - Przez jeden dzień możesz być łysa. Przez jeden dzień możesz mieć partnera. Przez jeden dzień możesz pędzić na motocyklu, uczepiona Toma Cruise'a(...) miesięcy, podczas których pracujesz nad filmem "Wybuchowa para", przebywasz w towarzystwie Toma Cruise'a; co więcej - wspólnie organizujecie brawurowe eskapady "w realu"? Takie jak ta, kiedy Diaz...

Zdjęcia na temat: isabella cruise