• Informacje na temat:

  isabelle

Artykuły na temat: isabelle
Zdjęcia na temat: isabelle
Wideo na temat: isabelle
 • "One Day At A Time": Zapowiedź 2. serii

  Fabuła serialu koncentruje się wokół losów byłej oficer, która po zakończeniu kariery samotnie wychowuje dwójkę dzieci - córkę o bardzo radykalnych poglądach oraz syna, który prowadzi bardzo bujne życie towarzyskie. W rolach głównych grają Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnelll, Isabella Gomez, Stephen Tobolowsky, Marcel Ruiz.

 • Schronienie

  Mousse (Isabelle Carré) i Louis (Melvil Poupaud) są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Sielankę zakłócają jednak narkotyki, które w krótkim czasie zawładnęły ich życiem. Pewnego dnia para przedawkowała i Louis zmarł. Mousse żyje dalej, odkrywając wkrótce, że jest w ciąży. Na tę wieść ucieka jak najdalej od Paryża. Parę miesięcy później jej "schronienie" odkrywa brat zmarłego.

 • Przepis na miłość

  Co może się zdarzyć, kiedy mężczyzna i kobieta dzielą jakąś pasję? Zakochują się w sobie. To właśnie przydarzyło się Jeanowi-René, właścicielowi małej fabryki czekolady, i Angélique, utalentowanej dziewczynie, którą właśnie zatrudnił. Co jeżeli ten mężczyzna i ta kobieta są do siebie bardzo podobni pod względem emocjonalnym? To również spotyka Jeana-René i Angélique. Oboje są chorobliwie nieśmiali, co sprawia, że wzajemne wyznanie sobie uczucia urasta do rangi ogromnego wyzwania. Czy uda im...

Dyskusje na temat: isabelle
 • Re: Gwiazdy, które przeżyły śmierć kliniczną

  Isabelle Bricard "Leksykon śmierci wielkich ludzi" Książka i wiedza. 1995. (od koloru do wyboru)

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Popieram, plakaty z seriali Dr House i Plotkara < 3 ;D

 • Re: Ciąża, spóźnienie i Las Vegas

  RobG56 pisze:KK mocą decyzji aanrnistidcyjmych Mazowieckiego, niezgodnych z prawem i konstytucją, w sposf3b nieuprawniony został obdarowany licznymi nadaniami. Powinny być one odebrane na rzecz Państwa a Kościoły opodatkowane. Antypaństwowa działalność Mazowieckiego i Arabskiego powinna mieć epilog przed Trybunałem Stanu i sądem. dała ona początek działaniom destrukcyjnym dla państwa i społeczeństwa. Osłabiła system prawny i własnościowy, zepchnęła własność do gabinetf3w urzędf3w i postępowań...

 • Re: Przyjmuje życzenia w Dniu Kobiet!

  Wyglada,jakby mial wielkie mniemanie o sobie. Jakos nie czuje sympatii.

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  błagam o dajcie jakis plakat i artykuł o Isabelle Castillos,Lianett Borrego i Danieli Barios

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  prosze napiszcie cos o telenoweli Grachi gra tam Isabelle Castillo,Mauricio Henao,Alexandra Pomales i Katie Barbei!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  błagam dajcie plakat Isabelle Castillos,La casa de al lado,Los Herederos del Monte,7 grzechów,Cuando Me Enamoro, Emperatriz Ni Contigo Ni Sin Ti i Ojo por ojo!!!!!!!!!!!!

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  prosze dajcie jakis plakat albo artykuł o Isabelle Castillo Andrea w duchu eleny i napiszcie cos o Lianett Borrego Miledy w ducu eleny i dajcie wywiad z Maritza Bustamante i Ana Layevska!!!!!!!!!!!!