• Informacje na temat:

  isabelle adjani aktorka

Artykuły na temat: isabelle adjani aktorka
 • Isabelle Adjani: Na granicy opętania

  Francuska aktorka Isabelle Adjani obchodzi w sobotę, 27 czerwca, 65. urodziny.

 • Isabelle Adjani: Aktorka na skraju opętania

  ..."Królowa Margot", "Lokator", "Opętanie" czy "Miłość Adeli H." to filmy, które przeszły do historii kina. Łączy je Isabelle Adjani - aktorka niezwykła, która nie boi się odważnych i kontrowersyjnych kreacji. Właśnie na ekrany polskich kin trafił film "The World is Yours", w którym aktorka gra jedną z głównych ról.

 • Protest Isabelle Adjani

  Francuska gwiazda filmowa, Isabelle Adjani, odmówiła udziału w uroczystej kolacji zorganizowanej na cześć algierskiego prezydenta Abdelaziz Bouteflika. W ten sposób aktorka postanowiła zaprotestować przeciwko nieprzestrzeganiu praw człowieka w Północnej Afryce.

 • Kanadyjski hołd dla Isabelle Adjani

  Isabelle Adjani ( "Lokator" , "Królowa Margot" ), jedna z największych gwiazd francuskiego kina, zostanie specjalnie uhonorowana podczas kolejnego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Montrealu. O planowanej inicjatywie poinfornował w specjalnym oświadczeniu Serge Losique, prezydent imprezy.

 • Isabelle Adjani jako Dama Kameliowa

  Isabelle Adjani, jedna z najsłynniejszych aktorek francuskich, po raz pierwszy od wielu lat powróciła na teatralną scenę. W paryskim teatrze Marigny zagrała w nowej wersji "Damy Kameliowej" Aleksandra Dumasa. Spektakl bije rekordy frekwencji.

 • Isabelle Adjani zamiast Sophie Marceau

  Francuska aktorka Isabelle Adjani ("Miłość Adeli H.", "Diabolique" , "Opętanie") zastąpi w filmie "Bon Voyage" inną francuską gwiazdę Sophie Marceau ( "Świat to za mało" , "Wierność" , "Waleczne serce - Braveheart" ). Jak podał magazyn Variety , powodem zamiany jest ciąża Sophie Marceau.

 • Adjani zagra żonę Strauss-Kahna

  Isabelle Adjani wystąpi w filmie o aferze Dominiqua Strauss-Kahna jako jego żona - Anne Sinclair. Potwierdziła to we wtorek, 28 sierpnia, sama aktorka. Na planie zdjęciowym ma jej towarzyszyć Gerard Depardieu w roli upadłego szefa światowych finansów.

 • Nie żyje aktorka Shirley Knight

  Nie żyje dwukrotnie nominowana do Oscara aktorka Shirley Knight - poinformowała na Facebooku córka artystki, Kaitlin Hopkins. 83-letnia gwiazda zmarła w środę rano z przyczyn naturalnych.

 • Aktorka i muzyk rozwodzą się

  Byli jedną z najbardziej dyskretnych par show-biznesu. Po pięciu latach małżeństwa francuska aktorka Anne Parillaud i muzyk Jean-Michel Jarre postanowili się rozstać. Informacja o ich rozwodzie pojawiła się w prasie na krótko po ogłoszeniu głośnej separacji Evy Longorii i Tonyego Parkera.

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  ..."Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?