• Informacje na temat:

  isabelle adjani zdjęcia

Artykuły na temat: isabelle adjani zdjęcia
 • Isabelle Adjani zamiast Sophie Marceau

  Francuska aktorka Isabelle Adjani ("Miłość Adeli H.", "Diabolique" , "Opętanie") zastąpi w filmie "Bon Voyage" inną francuską gwiazdę Sophie Marceau ( "Świat to za mało" , "Wierność" , "Waleczne serce - Braveheart" ). Jak podał magazyn Variety , powodem zamiany jest ciąża Sophie Marceau.

 • Adjani zagra żonę Strauss-Kahna

  Isabelle Adjani wystąpi w filmie o aferze Dominiqua Strauss-Kahna jako jego żona - Anne Sinclair. Potwierdziła to we wtorek, 28 sierpnia, sama aktorka. Na planie zdjęciowym ma jej towarzyszyć Gerard Depardieu w roli upadłego szefa światowych finansów.

 • Film o głośnej seksaferze nie wejdzie do kin

  Amerykański film "Welcome to New York" o głośnej seksaferze, w którą zamieszany był były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn, nie wejdzie na ekrany francuskich kin - zapowiadają producenci. Nadsekwańskie media sugerują, że zastraszyła ich była żona Strauss-Kahna - milionerka Anne Sinclair.

 • Wenecja: Wielki powrót Ala Pacino

  Każdego roku na weneckim festiwalu jedna z gwiazd szerokiego ekranu gości na czerwonym dywanie więcej niż zaledwie raz. Dwa lata temu królową Lido di Venezia była Jessica Chastain, w zeszłym roku owacje zbierał multi-utalentowany James Franco (który swoją drogą i w tym roku przyjedzie do Wenecji zaprezentować najnowszy film). 71. edycja festiwalu niezaprzeczalnie należy jednak do Ala Pacino.

 • Znany francuski reżyser Luc Besson jest zachwycony, że został zaproszony na tegoroczny festiwal w Cannes. Jak twierdzi, nareszcie będzie miał szansę obejrzenia wielu filmów, a zazwyczaj brakuje mu na to czasu. Reżyser "Piątego elementu" został wybrany przewodniczącym jury festiwalu, który rozpoczyna się dzisiaj, w środę.

 • Depardieu o seksie i władzy

  Gerard Depardieu zagra Dominiquea Strauss-Kahna w filmie Abla Ferrary. Amerykański reżyser, o którego filmie mówiło się już od listopada, potwierdził, że zamierza zrealizować obraz o seksie i władzy z jednym z francuskich bad boyów w roli głównej.

 • 70. urodziny Wernera Herzoga

  Wybitny niemiecki reżyser Werner Herzog, twórca filmów "Nosferatu wampir", "Zagadka Kaspara Hausera", "Fitzcarraldo" kończy w środę, 5 września, 70 lat.

 • Kolekcja Luka Bessona na DVD

  Spod jego ręki wychodzą filmy zróżnicowane gatunkowo, nie boi się eksperymentów i ryzykownych wyzwań, a jednocześnie wyznacza nowe kierunki kina komercyjnego. 23 listopada do sklepów trafi kolekcja DVD z 8 filmami Luka Bessona.