• Informacje na temat:

  isabelle cruise

Artykuły na temat: isabelle cruise
 • Adoptowana córka Toma Cruise’a (53 l.) i Nicole Kidman (48 l.) jest w ciąży!

 • Tom Cruise zostanie ojcem!

  Tom Cruise (43., "Wojna światów" ) i Katie Holmes(26 l., "Batman - Początek" ) spodziewają się dziecka. Ciąża Holmes została ogłoszona 5 października na łamach magazynu "People". Para spotyka się od kwietnia tego roku.

 • Nicole Kidman (48 l.) i Tom Cruise (53 l.) nie byli obecni na ślubie ich adoptowanej córki, Isabelli.

 • Tom Cruise: Dziecko najważniejsze

  Świeżo upieczony tata Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ), odmówił udziału w promocji filmu "Mission Impossible 3" , ponieważ chce spędzać dużo czasu ze swoją narzeczoną Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) i córeczką Suri. Dziecko szczęśliwej pary urodziło się we wtorek, 18 kwietnia, w Los Angeles.

 • Tom Cruise: Jego córka pracuje jako fryzjerka

  Adoptowana córka Toma Cruise’a (52 l.) i Nicole Kidman (47 l.), Isabella Cruise (21 l.), wybrała sobie „zwyczajny” zawód.

 • Kidman i Cruise: Znów romans?

  Znajomi Nicole Kidman i Toma Cruise'a utrzymują, że byłe małżeństwo robi wszystko, aby znów być razem - napisała brukowa prasa. Oboje zamierzają niebawem spędzić wakacje w Australii wraz dwójką ich adoptowanych dzieci. Co więcej, Tom Cruise niedawno oznajmił, że chciałby się jeszcze kiedyś ożenić.

 • Tom Cruise

  Katie złożyła pozew o rozwód, żądając wyłącznej opieki nad Suri. Od lat 90. Cruise jest zagorzałym scjentologiem.

 • Tom Cruise nie znosi imprez

  Tom Cruise nigdy nie przekraczał granic. 49-letni aktor zapewnił, że w młodości zachowywał się zupełnie inaczej niż obecne gwiazdy Hollywood. Koncentrował się przede wszystkim na zawodowym rozwoju, a nie na imprezach.

 • Nicole Kidman nie pojawi się na ślubie syna przez Toma Cruise’a!

  Tom Cruise (56 l.) jest bezwzględny dla byłej żony, Nicole Kidman (51 l.)!

 • Cruise & Holmes: Ślub bez Kidman

  Tom Cruise (43 l., "Wojna światów" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) staną na ślubnym kobiercu najprawdopodobniej już w sierpniu. W scjentologicznej ceremonii nie weźmie udziału była żona gwiazdora, Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ). Tom Cruise bardzo chciał, by pojawiła się ona na uroczystości.

Zdjęcia na temat: isabelle cruise
Wideo na temat: isabelle cruise
 • Schronienie

  Mousse (Isabelle Carré) i Louis (Melvil Poupaud) są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Sielankę zakłócają jednak narkotyki, które w krótkim czasie zawładnęły ich życiem. Pewnego dnia para przedawkowała i Louis zmarł. Mousse żyje dalej, odkrywając wkrótce, że jest w ciąży. Na tę wieść ucieka jak najdalej od Paryża. Parę miesięcy później jej "schronienie" odkrywa brat zmarłego.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Przepis na miłość

  Co może się zdarzyć, kiedy mężczyzna i kobieta dzielą jakąś pasję? Zakochują się w sobie. To właśnie przydarzyło się Jeanowi-René, właścicielowi małej fabryki czekolady, i Angélique, utalentowanej dziewczynie, którą właśnie zatrudnił. Co jeżeli ten mężczyzna i ta kobieta są do siebie bardzo podobni pod względem emocjonalnym? To również spotyka Jeana-René i Angélique. Oboje są chorobliwie nieśmiali, co sprawia, że wzajemne wyznanie sobie uczucia urasta do rangi ogromnego wyzwania. Czy uda im...