• Informacje na temat:

  isis gee z mężem

Artykuły na temat: isis gee z mężem
 • Isis Gee podbije Włochy?

  Po spektakularnej porażce na Eurowizji Isis Gee na dobre zrezygnowała z kariery w Polsce. Teraz wraz z mężem Adamem Gołebiowskim będzie próbowała wypromować się we Włoszech.

 • Taneczna Isis Gee: Co ty na to?

  W sieci pojawił się teledysk do premierowego singla "How About That" Isis Gee, polskiej reprezentantki na Eurowizję 2008.

 • Isis Gee miała raka!

  Na rozmowę z "Super Expressem" Isis przyszła ze swoim mężem i menadżerem Adamem Gołębiewskim. W wypowiedziach obojga można było wyczuć... żal. Są zawiedzeni, że nie udało się z osoby "znikąd" zrobić wielkiej gwiazdy w dwa miesiące. Jeszcze przed rozpoczęciem "Tańca z gwiazdami" pojawiły się spekulacje, że Isis jest mężczyzną po operacji zmiany płci. Piosenkarka komentuje je i przy okazji wyjawia...

 • Isis Gee zaczyna nowe życie

  Isis Gee, polsko-amerykańska piosenkarka, reprezentantka Polski na konkursie Eurowizji w 2008 roku, znana również z występu w "Tańcu z gwiazdami", przeprowadziła się do Włoch. Tam, rozpoczyna zupełnie nowe życie.

 • Isis Gee będzie mieć dziecko?

  Jeśli 36-letnia Isis naprawdę od urodzenia jest płci żeńskiej, to współczujemy jej nagonki w prasie (do której rzecz jasna przyłożyliśmy rękę). Chyba nie ma nic gorszego, niż wzbudzać wyglądem(...) z mężem Adamem Gołębiowskim starania o dziecko! "Wiem, że przyszła już pora na macierzyństwo. Chcemy mieć dwójkę dzieci. Jak dobrze pójdzie, to może w przyszłym roku będę już mamą" - zdradziła. No to...

 • Tamara Gee: Kiedy przyjeżdżam do Polski, to płaczę

  Święta Bożego Narodzenia w Polsce spędzi Tamara Gee, niegdyś znana jako Isis Gee, polska reprezentantka na Eurowizję 2008. Wokalistka zapowiedziała nowy album, który ma pojawić się na walentynki.

 • Isis Gee pozwie Jacykowa!!

  .... W dwóch następujących po sobie wydaniach opublikował materiał dotyczący Isis Gee opracowany i podpisany przez panów Jacykowa i Leszczyńskiego. W pierwszym artykule obaj panowie oceniają wygląd artystki(...) obraźliwych i fantazyjnych obserwacji pan Leszczyński i Redkacja "Wprost" nazywają Isis Gee ? transwestytką. Ten brutalny atak na tegoroczną reprezentantkę Polski w Eurowizji oraz rozpowszechnianie...

 • Isis Gee chce mieć dziecko

  Piosenkarka marzy o dziecku... i to niejednym!

 • Isis przyjechała do Polski z miłości

  To dzięki wielkiemu uczuciu Isis Gee (34 l.) i Adama Gołębiowskiego mamy "gwiazdę", która będzie reprezentować nas na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji.

 • Isis Gee boi się wrócić?

  Kiedy w niedzielę (25 maja) na warszawskim Okęciu wylądował samolot z Belgradu, stolicy Serbii, wiele osób wypatrywało naszej reprezentantki w Konkursie Piosenki Eurowizja.

Zdjęcia na temat: isis gee z mężem
Wideo na temat: isis gee z mężem
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.

 • Serena

  George i Serena Pemberton ((Bradley Cooper oraz Jennifer Lawrence) osiadają w Karolinie Północnej. Wykorzystując naturalne zasoby rozwijają imperium drewna. Serena, dzięki swojej przedsiębiorczości i umiejętnościom kierowniczym może dorównać każdemu mężczyźnie. Wspólnie z mężem stanowią silną parę, której nic nie jest w stanie przeszkodzie w realizacji ambicji. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że nie może mieć dzieci. Dlatego jedynym spadkobiercą majątku Pembertonów zostanie nieślubny syn...