• Informacje na temat:

  ivan i delfin

Artykuły na temat: ivan i delfin
 • Ivan Komarenko adoptuje dzieci z Afryki?

  Ivan Komarenko (39 l.) niedawno odbył podróż do Afryki. Tak polubił tamtejsze dzieci, że… zapragnął je adoptować. Opowiada o tym w jednym z tabloidów.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Ivan Komarenko opowiedział o tym, co przydarzyło mu się podczas koncertu. Szok?

  Ivan Komarenko (39 l.) lata świetności ma już dawno za sobą. Czasy, gdy na jego koncerty przychodziły tłumy ludzi, należą już do minionych. Muzyk lubi je wspominać i chętnie opowiada o tym, co nietypowego działo się podczas jego występów.

 • Skłócony Ivan i Delfin?

  Łukasz Lazer (27 l.) z zespołu Ivan i Delfin w sobotę, 23 września, stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest Maria Dunajska, z którą muzyk spotykał się od pięciu lat. Ku zaskoczeniu wszystkich, wśród 250 zaproszonych gości zabrakło Ivana Komarenki (30 l.). Czyżby to był kryzys w zespole?

 • Sensacja! Ivan Komarenko (37 l.) wrócił do zespołu!

 • Delfin bez Ivana prostuje

  Muzycy zespołu Delfin, którzy niedawno rozstali się z wokalistą Ivanem Komarenką, prostują prasowe doniesienia.

 • Ivan chętnie się rozbierze

  ...31-letni Ivan Komarenko przyznał w ostatnim wywiadzie, że gdyby jakiś magazyn kobiecy zaproponował mu rozbieraną sesję fotograficzną, to nie miałby nic przeciwko.

 • Ivan i Delfin: Wokalista zakochany!

  Ivan Komarenko (30 l.), wokalista popularnej grupy Ivan i Delfin, znów jest szczęśliwy. Powodem jest nowa miłość - 19-letnia Asia, ponętna blondynka.

 • Nie mógł śpiewać z Delfinem

  Ivan Komarenko (31 l.) zdobył swoje pięć minut dzięki show "Taniec z gwiazdami" i natychmiast wziął się za jak najlepsze wykorzystanie chwili popularności. Właśnie skompletował nowy zespół i zaczyna solową karierę.

 • Ivan Komarenko: Jak delfin w wodzie

  Popularny wokalista i aktor Ivan Komarenko uwielbia pływać i nieprzypadkowo związał się właśnie z zespołem Delfin - czytamy w "Super Expressie". "Ich nazwa od razu skojarzyła mi się z wodą, a to bardzo dobrze" - wspomina Ivan.

Wideo na temat: ivan i delfin
 • Delfin Plum

  Prawdziwych przyjaciół poznaje się w wodzie! Morza i oceany nie znają dzielniejszego pływaka od Pluma. Najsympatyczniejszy delfin świata już wkrótce wyruszy razem z przyjaciółmi na poszukiwanie legendarnej wielkiej fali. W trakcie pełnej przygód podmorskiej wyprawy nieustraszony Plum rzuci wyzwanie pewnemu złośliwemu rekinowi i udowodni wszystkim szczurom lądowym, że... nie ma jak życie w wielkim błękicie, a prawdziwych przyjaciół poznaje się w wodzie! Poznajcie Pluma, to ssaków duma!

 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...

 • Zatoka delfinów

  W latach sześćdziesiątych Richard O'Barry był czołowym światowym autorytetem w dziedzinie tresury delfinów. Pracował na planie popularnego serial u telewizyjnego Flipper. Dzień w dzień O'Barry sprawiał, że delfiny pracowały, a widownia telewizyjna się śmiała. Pewnego dnia wszystko się skończyło. "Zatoka delfinów" w reżyserii Louie Psihoyosa opowiada prawdziwą, niewiarygodną historię tajnej misji Psihoyosa, O'Barry'ego oraz elitarnego zespołu aktywistów, filmowców i nurków. Badają oni ukrytą...