• Informacje na temat:

  ivan komarenko z żoną

Artykuły na temat: ivan komarenko z żoną
 • Ivan splagiatował piosenkę disco-polo?!

  Według naszych informacji, Ivan Komarenko (37 l.) ukradł disco-polowy utwór zespołowi założonemu przez 17-latków! Czy można upaść niżej?

 • Ivan Komarenko: Problemy z bratem

  Gazeta "Fakt" donosi, że rodzina Ivana Komarenki, wokalisty zespołu Ivan i Delfin, ma duży problem. Brat piosenkarza Sergiej od wielu lat jest narkomanem.

 • Ivan zarabia na innych?

  Najnowszy przebój Ivana Komarenki, zatytułowany "Żono moja", to polska wersja chorwackiego hitu piosenkarza Darko Domijana. "Pożyczona" od discopolowej grupy Masters, ze stratą dla zespołu...

 • Większa rodzina Ivana

  Ivanowi Komarence (31 l.), byłemu wokaliście grupy Ivan i Delfin i uczestnikowi "Tańca z gwiazdami", powiększyła się rodzina. Jego mama Galina adoptowała 10-letnią dziewczynkę Lidę. Dziewczynka jest już oficjalnie siostrą Ivana.

 • Ivan i Delfin z Mandaryną?

  Ivan Komarenko, wokalista grupy Ivan i Delfin, zapowiedział, że jesienią chciałby nagrać duet ze znaną wokalistką. Według nieoficjalnych na razie informacji chodzi o Martę "Mandarynę" Wiśniewską, byłą żonę Michała Wiśniewskiego z Ich Troje.

 • Zobacz "Żonę" Masters!

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do nowej wersji discopolowego przeboju "Żono moja" w wykonaniu grupy Masters!

 • Michał Wiśniewski ubiera Dodę i Ivana

  "Xavier i Fabienne to imiona, które zna cała Polska. Nic dziwnego, noszą je przecież dzieci Michała Wiśniewskiego i jego byłej żony Marty. Ale XavierFabienne to również marka firmowa" - czytamy w "Życiu na gorąco" o firmie odzieżowej lidera Ich Troje, u którego ubierają się między innymi gwiazdy polskiego show-biznesu.

 • Masters i latynoska żona

  W połowie listopada ukazała się składankowa płyta " Żono Moja .... i inne przeboje zespołu Masters". Discopolowa formacja specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa przygotowała wersję latino tytułowego przeboju.

 • Disco polo znów triumfuje!

  Od pewnego czasu pojawiają się głosy o powrocie do łask nurtu disco polo. Jedną z gwiazda tego gatunku jest grupa Bayer Full, której klip do piosenki "Żono moja" jest najczęściej oglądany na stronach INTERIA.PL.

 • Sentymentalny Michał Wiśniewski (teledysk "Filiżanka")

  Do sieci trafił już teledysk "Filiżanka" Michała Wiśniewskiego. U boku wokalisty w klipie możemy zobaczyć m.in. Tomisława Tajnera, prywatnie szwagra lidera Ich Troje.

Wideo na temat: ivan komarenko z żoną
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…