• Informacje na temat:

  iwan komarenko

Artykuły na temat: iwan komarenko
 • Zarobki gwiazd w show "Tylko nas dwoje"

  ...- 5 tys. zł Ania Bosak - 4,5 tys. zł Jacek Wójcicki - 4 tys. zł Ewa Wachowicz - 4 tys. zł Artur Partyka - 3,5 tys. zł Iwan Komarenko - 2,5 tys. zł Paulina Sykut - 2,5 tys. zł Prowadząca program, Kasia...

 • Iwan Komarenko: Zostałem ojcem

  Piosenkarz i aktor opiekuje się sierotą z Ukrainy.

 • Iwan Komarenko o Polsce

  Iwan Komarenko, wokalista grupy Ivan i Delfin, już od 13 lat mieszka w Polsce. Jak przyznał w rozmowie z INTERIA.PL, z naszym krajem wiąże swoją przyszłość. Na stałe występuje w popularnym serial u "M jak miłość", gdzie gra Saszę, a ponadto wkrótce z zespołem Ivan i Delfin będzie reprezentował nas w konkursie Eurowizji.

 • Gdy doskwiera chłód, Iwan Komarenko nie chowa się pod kocem. Wręcz przeciwnie! Piosenkarz zdejmuje z siebie wszystkie ciuchy i wskakuje do sauny - czytamy w "Fakcie".

 • I. Komarenko: Muzyka najważniejsza

  Iwan Komarenko, wokalista grupy Ivan i Delfin, jest znany przede wszystkim z roli Saszy w popularnym serial u "M jak miłość". Sam nie ma jednak wątpliwości, że gdyby musiał wybierać, bez wahania postawiłby na muzykę. Opowiedział o tym w czasie rozmowy z INTERIA.PL.

 • Komarenko o Wojewódzkim

  Już wkrótce gościem programu "Kuba Wojewódzki" będzie Iwan Komarenko, wokalista zespołu Ivan i Delfin, aktor znany z serial u "M jak miłość". Artysta jest "filmowym" mężem Anny Muchy, narzeczonej gospodarza programu. W rozmowie z INTERIA.PL. powiedział, iż nie obawia się spotkania z Wojewódzkim.

 • Ivan i Delfin: Przedłużona wiza

  Iwan Komarenko, pochodzący z Rosji wokalista reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizja grupy Ivan i Delfin, przedłużył o dwa lata prawo pobytu w naszym kraju. A jeszcze niedawno groziła mu deportacja, gdyż kończyła mu się ważność naszej wizy.

 • Ivan występuje jako Rom

  Znany z grupy Ivan i Delfin wokalista i aktor Ivan Komarenko będzie gwiazdą festiwalu kultury cygańskiej.

 • Eurowizja: Ivan i Delfin w barwach Polski!

  W sobotę, 29 stycznia, w godzinach wieczornych, poznaliśmy wreszcie polskiego reprezentanta na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji. Specjalna komisja, której każdy członek głosował osobno, postanowiła, iż w Kijowie reprezentować będzie nas zespół Ivan i Delfin, którego główną postacią jest rosyjski wokalista Iwan Komarenko, znany z roli Saszy w serial u "M jak miłość".

 • "Mały zamęt w głowie"

  Rosjanin Iwan Komarenko znany jest przede wszystkim z popularnego serial u "M jak miłość", gdzie gra Saszę. To jednak nie jedyne jego zajęcie. Jest on również wokalistą grupy Ivan i Delfin, o której(...) zdaje sobie sprawę Komarenko. O jego odczuciach związanych z udziałem w Eurowizji, roli Saszy w "M jak miłość" i stosunku do Polski i Polaków, możecie przeczytać w rozmowie Emilii Chmielińskiej z Iwanem

Zdjęcia na temat: iwan komarenko