• Informacje na temat:

  iwan wyrypajew

Artykuły na temat: iwan wyrypajew
 • Karolina Gruszka ma już dość Rosji! Nie chce już tam wracać!

  Karolina Gruszka (36 l.) i jej mąż, reżyser Iwan Wyrypajew (42 l.) przeprowadzili się niedawno z Rosji do Warszawy. Aktorka już nie chciała tam mieszkać, przez wzgląd na córkę.

 • Biblijny slam poetycki

  "Tlen" , reż. Iwan Wyrypajew, Rosja 2009, dystrybutor Monolith Films/Nowe Horyzonty, premiera kinowa 5 lutego 2010 roku.

 • Karolina Gruszka podjęła ważną decyzję!

  Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", Karolina Gruszka (36 l.) i jej mąż, rosyjski reżyser Iwan Wyrypajew (42 l.) podjęli niedawno decyzję, by przeprowadzić się z Moskwy do Warszawy. Wszystko dla dobra ich córeczki...

 • Gruszka u twórcy "Euforii"

  W środę, 29 lipca, na festiwalu Era Nowe Horyzonty niezwykła premiera. Na pokaz "Tlenu" zaprosi widzów gość festiwalu, rosyjski dramaturg i filmowiec Iwan Wyrypajew, autor słynnej "Euforii".

 • Karolina Gruszka nie kłóci się już z mężem

  ...l.) nie ukrywa, że lubi być obdarowywana komplementami. Czy jej mąż, rosyjski reżyser Iwan Wyrypajew, może mieć powód do niepokoju? Los splótł ich drogi w 2006 r. na festiwalu filmowym w Kijowie(...) "Kochankowie z Marony", z nią w roli głównej - opowiadał Iwan o początkach znajomości z Gruszką. Odtąd wszystko potoczyło się błyskawicznie. Najpierw połączyła ich miłość do sztuki, potem wzajemne...

 • Moro i Wyrypajew nagrodzeni przez ministrów Polski i Rosji

  Aktorka Joanna Moro oraz rosyjski reżyser i dramatopisarz Iwan Wyrypajew otrzymali w czwartek w Warszawie dyplomy ministrów spraw zagranicznych Polski i Rosji za wybitne zasługi w dziele wzajemnego zbliżenia i porozumienia społeczeństw obu krajów.

 • Karolina Gruszka: Gorzki smak sukcesu

  Iwan Wyrypajew (42 l.). Czy zatrzymały go obowiązki zawodowe, czy przyczyna jego nieobecności była inna? Jak twierdzi osoba z otoczenia pary, wzrost popularności Karoliny, która otrzymuje teraz mnóstwo(...), to Iwan utrzymywał rodzinę. Kiedy zamieszkali w Polsce, role się odwróciły. - Od czasu, gdy wróciłam do Polski, czuję, że mam więcej przestrzeni - wyznała aktorka. Jednak jej małżonek coraz bardziej...

 • Twórca "Euforii" w Krakowie

  Iwan Wyrypajew, jeden z najważniejszych rosyjskich dramaturgów (m.in. "Tlen", "Księga Rodzaju 2") i reżyserów filmowych (filmy "Euforia" i "Tlen") przyjedzie do Krakowa. Widzowie festiwalu Boska Komedia obejrzą jego najnowszy spektakl "Lipiec", w którym główną rolę gra Karolina Gruszka - prywatnie partnerka artysty.

 • Karolina Gruszka zrzeknie się polskiego obywatelstwa?!

  Dla miłości porzuciła Polskę i zamieszkała na stałe w Moskwie, gdzie mąż Iwan Wyrypajew jest dyrektorem moskiewskiego teatru Praktyka. Choć w stolicy Rosji 34-latka stworzyła dom i tam też wychowuje małą Maję, nadal nie ma rosyjskiego obywatelstwa. By je otrzymać, musi zrzec się polskiego, gdyż rosyjskie prawo nie dopuszcza podwójnego obywatelstwa u osoby pełnoletniej. Karolina Gruszka ma więc...

 • Gruszka znów u Wyrypajewa

  Karolina Gruszka po roli w "Tlenie" Iwana Wyrypajewa, ponownie wystąpi u rosyjskiego reżysera. Tym razem w spektaklu "Lipiec", który zainauguruje nowy sezon warszawskiego Teatru na Woli.

Zdjęcia na temat: iwan wyrypajew
Dyskusje na temat: iwan wyrypajew