• Informacje na temat:

  iwiński tadeusz

Artykuły na temat: iwiński tadeusz
 • Bez "M jak miłość" nie byłoby także ich!

  ...). Inna sprawa, że ze względu na pieniądze, trudno byłoby zaprosić do nas kogoś z Hollywood. Jeśli pan Tadeusz Lampka, producent serialu, byłby w stanie zainwestować, czemu nie. Jest kilku zagranicznych(...) Iwińskiego. To był człowiek, który wiedział o serialu absolutnie wszystko! Był encyklopedią "M jak miłość", jako reżyser całkowicie poświęcił się tej pracy. Jego następcy starają się mu dorównać, ale...

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • "Towarzysz generał" oburzył SLD

  Sojusz Lewicy Demokratycznej jest oburzony filmem "Towarzysz generał", wyemitowanym w poniedziałek, 1 lutego, w Jedynce. W liście skierowanym do prezesa TVP, Romualda Orła, SLD podkreślił, że film jest skrajnie jednostronny, nieobiektywnie skonstruowany i odbiegający znacząco od standardów, jakimi kierować powinna się telewizja publiczna.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Irena Kwiatkowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Kolberger, Janusz Morgenstern, Edward Żentara. Filmowy świat pożegnał również: Elizabeth Taylor, Petera Falka, Sidney'a Lumeta. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.