• Informacje na temat:

  iwo

Artykuły na temat: iwo
 • Eastwood dwa razy o Iwo Jima

  ...- bitwie o Iwo Jima.

 • Hania Stach urodziła syna w Malezji. Jak dziś wygląda zapomniana gwiazda "Idola"?

  Finalistka drugiej edycji "Idola" Hania Stach na Instagramie pochwaliła się narodzinami swojego pierwszego dziecka. Syn o imieniu Iwo przyszedł na świat w Malezji, gdzie obecnie mieszka polska wokalistka.

 • Spielberg i Eastwood na wojnie

  Steven Spielberg ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) i Clint Eastwood ( "Rzeka tajemnic" ) połączyli swe siły i zrealizują film, który opowie o jednej z najcięższych bitew II wojny światowej - o wyspę Iwo Jima. Reżyserem opowieści będzie Eastwood, a nad produkcją obrazu czuwać będzie należąca do Spielberga wytwórnia DreamWorks.

 • Kolejny film z udziałem Mumio?

  Współtwórca agencji reklamowej PZL - Iwo Zaniewski, który najbardziej znany jest z autorstwa popularnych spotów reklamowych z udziałem kabaretu Mumio, postanowił zrobić fabułę. Zaniewski pracuje nad komedią kostiumową, a do współpracy zaprosił Jacka Borusińskiego i Dariusza Basińskiego - twórców Mumio oraz filmu "Hi way" .

 • Krytycy chwalą nowy film Clinta Eastwooda

  Najnowszy film Clinta Eastwooda "Letters from Iwo Jima" zdobył kolejne wyróżnienie. Po tym, jak kilka dni temu został uznany filmem roku przez National Board of Review, teraz ten sam tytuł przyznało mu Stowarzyszenie Krytyków Filmowych Los Angeles (Los Angeles Film Critics Association).

 • Ken Watanabe u Eastwooda

  Ken Watanabe ( "Ostani samuraj" , "Batman - Początek' ) wystąpi w najnowszym filmie Clinta Eastwooda "Red Sun, Black Sand". To kolejny - po "Flags of Our Father" - film ostatniego zdobywcy Oscara, w którym próbuje on opisać słynną bitwę morską II wojny światowej o Iwo Jima. DreamWorks i Warner Bros mają jednak problem z ustaleniem dat premier filmów Eastwooda.

 • Zanim przyznane zostaną Oscary

  Do oscarowej gali pozostały jeszcze trzy ponad trzy miesiące, ale już teraz przyznawane są pierwsze nagrody, które pokażą, który z obrazów, jacy aktorzy oraz jaki reżyser będzie liczył się w oscarowej rywalizacji. Nagrodę National Board of Review (NBR) na najlepszy film roku otrzymał zrealizowany po japońsku "Letters from Iwo Jima" Clinta Eastwooda ( "Za wszelką cenę" ).

 • Bohaterka "Pensjonatu Pod Różą" w ciąży!

  Magda Walach (29 l.), serial owa Iwa z "Pensjonatu Pod Różą", spodziewa się pierwszego dziecka. Szczęśliwym ojcem jest mąż aktorki, Paweł Okraska (30 l.), który w serialu "M jak miłość" grał Michała Łagodę.

 • Clint Eastwood: Nagroda Kubricka

  ...wyróżnić go naszą największą nagrodą" - dodał Morris. Laureat reżyseruje właśnie jeden ze swoich dwóch projektów, dotyczących II wojny światowej. "Flags of Our Fathers", opowiadające o bitwie o Iwo Jima, powinno trafić do kin w październiku. Równocześnie z tym obrazem Eastwood reżyseruje także "Letters From Iwo Jima", który opowie tę sama historię tylko z japońskiej perspektywy. "Letters From Iwo...

 • "Jak poślubić milionera": Justyna Steczkowska w filmie

  ..., a także: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski i Edyta Olszówka. W "Jak poślubić milionera...

Zdjęcia na temat: iwo
Wideo na temat: iwo
 • "Na Wspólnej": Dojdzie do zdrady?

  Kinga i Iwo mają się ku sobie od dawna. Czy połączy ich gorący romans? Zobaczcie zwiastun 2107. odcinka "Na Wspólnej"!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1593.

  Bernard przynosi Marcie złe wieści o sytuacji w Himalajach - Filip i Iwo nie żyją, a Artur jest w ciężkim stanie. Agata chce wracać do starego domu do Pawła. Iwona i Hubert starają się wybić to siostrze z głowy. Na świat przychodzi córeczka Klary i Huberta. Młodzi rodzice z niepokojem czekają na wyniki badań noworodka. Basia nie darzy Aldony sympatią, odkąd przyłapała ją na grze w pokera. Gdy

 • "Niania w wielkim mieście": Dana i Kuba organizują przyjęcie

  Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) jeszcze raz próbuje wytłumaczyć Danie (Magdalena Lamparska) sprawę pozostawionej na kanapie damskiej bielizny i zainstalowanej aplikacji szpiegowskiej. Tymczasem w mieszkaniu pani Popławskiej (Anna Dereszowska) zjawia się Jacek (Przemysław Sadowski), żeby wyjaśnić sprawę Dany. Jak się okazuje, w idealnym momencie, bo Iwo (Igor Borecki) szantażuje mamę. Chłopiec chce

Dyskusje na temat: iwo