• Informacje na temat:

  iwona kubicz

Artykuły na temat: iwona kubicz
 • Kubicz wyrzucona z TVP

  Iwona Kubicz (51 l.) zniknęła z ekranów już wiosną 2007 roku. To właśnie wtedy Dwójka zrezygnowała ze swoich prezenterów, nie wypuszczając ich na wizję. Ostatnim programem, jakim zajmowała się prezenterka było "Pytanie na śniadanie". Potem zniknęła. Jak podaje dziennik, jej pensja spadła wówczas do 650 zł miesięcznie. Zaczęła szukać nowego zajęcia w telewizji publicznej, jednak bez rezultatów...

 • Gwiazdy przyjadą do Międzyzdrojów

  Aktorzy scen teatralnych, filmowi oraz osobowości telewizyjne mają przyjechać na I Zachodniopomorskie Lato z Gwiazdami. Impreza odbędzie się w dniach 7-9 lipca w Międyzdrojach. Swój udział zapowiedzieli już: Hanna Śleszyńska, Joanna Racewicz, Iwona Kubicz, Piotr Pręgowski, Krzysztof Kowalewski, Adam Ferency i Jolanta Pieńkowska.

 • Fajkowska wróci do telewizji?

  Kiedyś w TVP były prawdziwe gwiazdy! Za tymi czasami tęsknią nie tylko widzowie, ale też słynne prezenterki z dawnych lat.

 • Drapieżna Monika Richardson

  Monika Richardson zapowiada, że jej wizerunek w nowym programie kulturalnym "Wstęp wolny" będzie tylko o "jeden stopień drapieżniejszy", niż to, do czego przyzwyczaiła nas w dotychczasowych telewizyjnych wcieleniach, ale dodaje: "Jestem jednak trochę wariatką".

 • Dlaczego nie mówią o cyfrze?

  Dwie trzecie Polaków wciąż nie wiedzą o tym, że w 2014 roku w kraju będzie nadawana wyłącznie telewizja cyfrowa, której odbiór wymaga zakupu specjalnego sprzętu. I wciąż nie wiadomo, kto, kiedy i za czyje pieniądze miałby ich o tym informować - wytyka "Gazeta Wyborcza".