• Informacje na temat:

  iwona węgrowska news

Artykuły na temat: iwona węgrowska news
 • Iwona Węgrowska "oprócz wielkich piersi ma wielki głos"

  ..." - podkreśla wokalistka. Iwona Węgrowska w studiu: Dzień Dobry TVN/x-news "Iwonka dba o to, żeby wszystko było na 100 proc. Bardzo to przeżywa, czasem nawet budzi się w środku nocy" - opowiada(...) dać" (Węgrowska miała 13 lat). "Spróbowaliśmy łączyć tę naszą siłę europejską z tym 'american dream'" - opowiada Lichtman w "Dzień dobry TVN". Obecnie Iwona Węgrowska pracuje jednocześnie nad...

 • Natalia Siwiec z łóżku z...

  Dżaga w cywilu? Antek Królikowski rżnący w karty? Kupicha w swoim pensjonacie w Wiśle? Iwona Węgrowska bez pełnego make-upu? To wszystko (i znacznie więcej) widział Bil podczas swoich podróży do(...). źródło: Dzień Dobry TVN / x-news Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy...

Wideo na temat: iwona węgrowska news
 • Iwona Węgrowska o medycynie estetycznej

  Iwona Węgrowska w najnowszym wywiadzie zapewnia, że choć przystopowała nieco z wizytami w gabinetach medycyny estetycznej, nie zamierza na dobre rozstawać się z kwasem hialuronowym. (WideoPortal/x-news)

 • Iwona Węgrowska o występie na Eurowizji

  Iwona Węgrowska w rozmowie z Robertem Patoletą przyznała, że zraziła się do konkursu Eurowizji, ponieważ dwukrotnie odrzucono jej piosenkę. Uważa jednak, że to duże wydarzenie, podczas którego(...) stycznia. (WideoPortal/x-news)

 • Iwona Węgrowska i Dominika Zamara wykonały piosenkę "Con le ali del tempo"

  Iwona Węgrowska i Dominika Zamara wykonały na scenie programu utwór "Con le ali del tempo". Piosenka została napisana przez włoskiego kompozytora Enrico Fabio Cortese. (DDTVN/x-news)