• Informacje na temat:

  iwona z barw szczęścia

Artykuły na temat: iwona z barw szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Gdzie jest Iwona?

  Co wydarzy się w 2163. odcinku "Barw szczęścia"?

 • Izabela Zwierzyńska wróciła do "Barw szczęścia"

  Po rocznej przerwie Izabela Zwierzyńska wróciła na plan serialu "Barwy szczęścia". Jak zapowiada, jej wątek będzie intrygujący, zdradziła też, co zmieniły w jej życiu rozpoczęte studia aktorskie.

 • "Barwy szczęścia": Iwona wróci z Syrii!

  W domu Pyrków niespodziewanie zjawi się Iwona (Izabela Zwierzyńska). Nie będzie chciała rozmawiać z Hubertem (Marek Molak) i Klarą (Olga Jankowska) o piekle, jakie przeżyła podczas swojego pobytu w Syrii.

 • "Barwy szczęścia": Flirty i romanse

  Julia (Marta Nieradkiewicz) i Paweł (Marcin Hycnar) przyjadą do Polski, Waleria (Ewa Ziętek) rozkocha w sobie Gabriela (Tadeusz Chudecki), a Stefan (Krzysztof Kiersznowski) posądzi ją o zdradę. Sabina (Barbara Kurzaj) zwiąże się z Tomalą (Bartłomiej Nowosielski), Co jeszcze czeka bohaterów "Barw szczęścia" w 2014 roku?

 • "Barwy szczęścia": Poważna rozmowa

  Co wydarzy się w 2230. odcinku "Barw szczęścia"?

 • Roztropna buntowniczka

  Iwona to osoba, z którą każdy może się utożsamić - mówi o swojej bohaterce z "Barw szczęścia" aktorka. - Chciałabym jednak, aby coś dodało jej życiu pikanterii.

 • ​"Barwy szczęścia": Iwona rzuci Adriana!

  Jesienią seksoholik Adrian Świderski (Sambor Czarnota) zapłaci za swoje wszystkie kłamstwa i skrzywdzenie Lary (Malwina Turek). Iwona (Iza Zwierzyńska) przeprowadzi własne śledztwo w tej sprawie, a jego efektem będzie wyprowadzka od doktorka z problemami.

 • Zaszalałabym!

  Izabela Zwierzyńska cieszy się, że w życiu jej bohaterki z "Barw szczęścia" - Iwony Pyrki, tak wiele się dzieje. Prywatnie aktorka też nie narzeka na nudę: tańczy, gotuje, zajmuje się modą oraz uczy się języków.

 • "Barwy szczęścia": Wpadka na chrzcinach?

  Co wydarzy się w 2263. odcinku "Barw szczęścia"? Sprawdźcie!

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

Zdjęcia na temat: iwona z barw szczęścia
Wideo na temat: iwona z barw szczęścia
 • Odcinek 1342. "Barw szczęścia": Awantura o Agnieszkę

  Między Kasią i Łukaszem dochodzi do ostrej kłótni. Górka jest wściekła na ukochanego, że potajemnie spotyka się z Agnieszką. Wspomina, o sytuacji w Londynie, kiedy przyjaciółka odbiła jej chłopaka. Gdy Walczak zjawia się u Kasi, by wyjaśnić nieporozumienie, Górka żąda, by koleżanka zniknęła z jej życia. Po całonocnej nauce do egzaminów Iwona nie ma ochoty na zaloty Adriana. W tej sytuacji

 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...