• Informacje na temat:

  iza adamczyk

Artykuły na temat: iza adamczyk
 • Piotr Adamczyk: Trudny aktor

  Jak przyznaje, reżyser Tomasz Konecki nazywa go żartobliwie "trudnym aktorem". - Zawsze proszę o jeszcze jednego dubla. Lubię próbować od nowa, inaczej i zawsze przekonuję Tomka, żeby pozwolił mi coś zrobić jeszcze raz, po swojemu. Potem na premierach wyliczam mu: "O, tu weszło moje rozwiązanie. O, i tu" - śmieje się Piotr Adamczyk.

 • Adamczyk doradza Karolakowi

  Już od 10 listopada będzie można oglądać w kinach duet Piotr Adamczyk - Tomasz Karolak w komedii "Śniadanie do łóżka".

 • Karolak gotuje, a Adamczyk...

  ...26 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do komedii Krzysztofa Langa "Na ostrzu noża". W filmie wystąpią Tomasz Karolak ("Testosteron") i Piotr Adamczyk ("Nie kłam, kochanie"), a partnerować im będą Małgorzata Socha ("BrzydUla") i Iza Kuna ("Lejdis").

 • Adamczyk opowiada bajki

  Już niebawem w kinach kolejny film aktorski w polskiej wersji językowej. "Opowieści na dobranoc" to produkcja dla całej rodziny. W polskiej wersji językowej występują m.in. Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Iza Kuna, Krzysztof Kowalewski i Jan Peszek.

 • ​Plejada gwiazd w nowym teledysku Marka Napiórkowskiego "The Way"

  W teledysku "The Way" czołowego gitarzysty jazzowego - Marka Napiórkowskiego wystąpili znani polscy aktorzy. W klipie oglądamy m.in. Danutę Stenkę, Piotra Adamczyka i Izę Kunę.

 • Komu poda śniadanie do łóżka?

  W nocy z 5 na 6 sierpnia padł ostatni klaps na planie nowej komedii Krzysztofa Langa "Śniadanie do łóżka"". W obsadzie filmu znalazły się znakomite nazwiska: Tomasz Karolak ("Lejdis", "Testosteron", "39 i pół") i Małgorzata Socha ("BrzydUla"), którym partnerują Piotr Adamczyk ("Nie kłam, kochanie", "Święty interes"), Iza Kuna ("Galerianki", "Miłość na wybiegu") oraz Michał Koterski ("Dzień świra").

 • Gwiazdy w nowej produkcji TVN-u

  Ruszyły zdjęcia do nowej fabuły produkcji telewizji TVN - "Listy do M.". W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Adamczyk, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Premiera jesienią.

 • Festiwal rozpocznie się 6 sierpnia, a "33 sceny z życia" będą walczyć o prestiżowego Złotego Leoparda. Bohaterką "33 scen z życia" jest 33-letnia artystka Julia. Film opowiada o jednym roku, który całkowicie zmienia jej udane wcześniej życie. W obsadzie są m.in. Julia Jentsch, Maciej Stuhr, Andrzej Hudziak, Iza Kuna, Rafał Maćkowiak, Dorota Segda, Renata Dancewicz, Piotr Adamczyk i Adam...

 • Premiera "Śniadania do łóżka"

  ...skompletował na potrzeby filmu. "Karolak, Socha, Adamczyk, Kuna - wszyscy zagrali świetnie. Umówiliśmy się na pewien sposób grania, a aktorzy poprzeczkę zawiesili sobie bardzo wysoko. Dramat czy(...) pracę w dobrej restauracji, dziewczynę (Iza Kuna), a na dodatek grozi mu eksmisja z mieszkania. Bierze się jednak w garść i próbuje ułożyć życie na nowo. Zatrudnia się w innej restauracji, gdzie jego...

 • Kot jako Węgier zakochany w Polce

  ...: od pierwszych jego słów widz zaczyna go lubić". Grany przez Kota Istvan jest węgierskim europosłem, który mieszka w Brukseli. Istvan przyjaźni się z polskim eurodeputowanym Arturem (Piotr Adamczyk), a jednocześnie szaleńczo kocha się w jego żonie Gośce (Iza Kuna). I właśnie konieczność wyboru między przyjaźnią a miłością jest w komedii "Lejdis" źródłem wielu zabawnych, ale i chwytających za serce...

Wideo na temat: iza adamczyk
 • "Lepsza połowa": Zwiastun serialu

  Nowakowskich – Joli i Marka (Artur Żmijewski i Iza Kuna), i ich niełatwych relacji z dorastającymi dziećmi oraz dwóch par „po przejściach” – Weroniki i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak) oraz Anny(...) Adamczyk). Wraca do rodziny i przyjaciół w nadziei na znalezienie przepisu na szczęście. W pozostałych rolach występują m.in. Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Firlet, Ignacy Liss, Karina Woźniak, Katarzyna

 • "M jak miłość": Finał sezonu - odcinek 1377.

  szansę. Chodakowski wynajmuje detektywa, któremu zleca, by śledził Izę. A w finale włamuje się do domu dziewczyny, by zdobyć próbkę do kolejnego badania genetycznego Mai. Iza w tajemnicy przed mężem spotyka się z mężczyzną, którego przed laty Skalski pobił i okaleczył: Adamczykiem. Michał przeprowadza się w końcu na Wietrzną, a mały Wojtek odkrywa jego kolejną tajemnicę.

Dyskusje na temat: iza adamczyk