• Informacje na temat:

  iza dziewczyna

Artykuły na temat: iza dziewczyna
 • Recenzja Iza Kowalewska "Nocna zmiana": Niespodzianka roku

  Dwa lata temu, kiedy ukazywał się poprzedni album wokalistki Muzykoterapii, "Diabeł mi cię dał", miałem wrażenie, że Iza znalazła idealny pomysł na siebie. Kontynuowała drogę obraną z jazzującym(...) lepiej, dziś już wiem, że nie tylko może, ale i tak właśnie brzmi. Niespodzianka jakich mało, chylę przed nią czoła. I wszystkim gorąco polecam. Oto bowiem Iza już nie tylko przyjemnie swoją nastrojową...

 • Miko: kariera przez przypadek

  Iza Miko najpierw dała się poznać polskim widzom jako dziewczyna polskiego Brada Pitta, czyli Macieja Zakościelnego. Teraz ma szansę powalczyć o to, by zaczęto rozpoznawać ją również jako aktorkę. W rozmowie z "Tele Tygodniem" przyznaje, że karierę w Hollywood zawdzięcza... przypadkowi i odpowiednim znajomościom.

 • Druga szansa Izy Lach. Było warto

  Iza Lach "Krzyk", EMI Music...

 • Miko ważyła jedynie 43 kg!

  To najzabawniejsza rola, jaką grałam. W tej chwili moja ulubiona - mówi o filmie "Step Up: All In" Iza Miko. Nic dziwnego, znowu tańczy.

 • Miłosne dylematy

  Maria Pyrka (Iza Kuna) będzie przeżywać radosne chwile u boku Marka (Marcin Perchuć). A co wydarzy się w życiu innych bohaterów "Barw szczęścia" tuż po wakacjach?

 • "Diabeł ubiera się u Prady" po polsku

  ...7 maja rozpoczęły się zdjęcia do komedii romantycznej "Miłość na wybiegu" w reżyserii Krzysztofa Langa. W filmie wystąpią: Marcin Dorociński, Karolina Gorczyca, Urszula Grabowska, Sonia Bohosiewicz, Iza Kuna, Tomasz Karolak i Anna Guzik.

 • Izabella Miko: Nie lubię imprezować

  Pamiętamy ją z opowieści miłosnej "Kochaj i tańcz", teraz zaś wraca na ekrany kin w "Step Up: All In" (premiera: 18 lipca). Iza Miko kocha taniec, broni praw zwierząt i dba o to, by każdy czuł się w jej towarzystwie dobrze.

 • "Kod genetyczny": Rodzinny trójkąt miłosny

  ...sportowej, uciekając od problemów i relacji z zasadniczym i wymagającym ojcem uzależnia się od narkotyków. Kiedy w domu pojawia się Iza, wdaje się w zakazany romans i jest gotowy poświęcić dla niej(...) mężczyzna, który szuka swojego głosu - powiedział Maciej Musiałowski . Iza to fascynująca i pełna tajemnic kobieta, która robi wszystko by uciec od przeszłości. - Od początku zwróciłam uwagę na...

 • "M jak miłość": Dramatyczne wydarzenia w finale sezonu!

  W finale sezonu "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski) zorientuje się, że Iza (Adriana Kalska) planuje ucieczkę od niego, więc uprzedzi jej ruch i wywiezie ją razem z Mają (Anna Wierzchoń) z Warszawy.

 • Julia Kijowska: Kręcę komedię romantyczną z Wojtkiem Smarzowskim!

  ..."Mój film jest poruszającą historią dwóch miłości - do kobiety i do wódki" - mówi reżyser "Pod Mocnym Aniołem". Tę pierwszą w obrazie Wojtka Smarzowskiego uosabia dziewczyna w żółtej sukience, brawurowo odegrana przez Julię Kijowską.

Zdjęcia na temat: iza dziewczyna
Wideo na temat: iza dziewczyna
 • "M jak miłość": Odcinek 1412.

  Iza odkrywa, że ktoś włamał się do jej nowego mieszkania i przerażona od razu prosi o pomoc Marcina. Ania wraca do Warszawy i wyjawia Chodakowskiemu, że jej matkę potrącił samochód. Dziewczyna obawia(...) w końcu Kai, że nie może być jej ojcem z powodów zdrowotnych. Dziewczyna jednak źle reaguje na tę wiadomość.

 • "M jak miłość": Odcinek 1403.

  Iza znajduje przed drzwiami domu kolejną białą różę, podrzuconą przez ludzi Artura i wpada w panikę. Tymczasem Marcin zauważa przypadkiem na ulicy Jarka i zaczyna bandytę śledzić. Nie wie, że ten celowo jedzie na odludzie, by go tam zaatakować. Asia coraz bardziej martwi się o Zosię i w końcu odkrywa, że dziewczyna ma romans z Erykiem. Ale do Warszawy wraca wcześniej z wakacji żona muzyka, Dorota.

 • "M jak miłość": Odcinek 1467.

  za nagranie sto tysięcy złotych… Marcin jest o krok od bankructwa, ale uparcie próbuje ukryć swoje problemy przed rodziną. A Iza postanawia kolejny raz spotkać się z ciotką Artura… Leszek odwiedza w końcu Ninę – ale tylko po to, by znów byłą kochankę odtrącić. A dziewczyna, zdesperowana, jedzie później do Asi i błaga rywalkę, by "oddała" jej Krajewskiego…

Dyskusje na temat: iza dziewczyna