• Informacje na temat:

  iza kuna dziecko

Artykuły na temat: iza kuna dziecko
 • Jubilatka Iza Kuna

  Aktorka Iza Kuna obchodziła w niedzielę, 25 listopada, 42. urodziny. Choć karierę zaczęła późno, to ma na swym koncie role w kilku głośnych filmach. "Kocham zaczynać nowe rzeczy, ale to bardzo trudne. Szybko się nudzę" - mówi o sobie Kuna.

 • Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Zawsze spełniała swoje marzenia, może dlatego, że nie bała się nowych wyzwań. Właśnie z tego powodu Izabela Kuna (43 l.) przed laty spróbowała swych sił na egzaminach do łódzkiej Szkoły Filmowej(...), gdzie przeżyła pierwszą miłość, gdzie robiła pierwsze zakupy w drogich sklepach i pierwszy raz stanęła przed kamerą. Pani Izabela otrzymała właśnie propozycję powrotu do łódzkiej filmówki w roli...

 • Kuna i Karolak: Doskonała para

  ..." i "Śniadanie do łóżka". Obecnie zaś Iza Kuna i Tomasz Karolak występują w serialu "BarON24" jako małżonkowie z wieloletnim stażem. Lubią się nawzajem do tego stopnia, że gdy kilka lat temu publicznie uścisnęli się i pocałowali jak serdeczni przyjaciele, natychmiast pojawiły się plotki, jakoby mieli romans. Nic z tego! Aktorską parę oprócz sympatii łączą jedynie zawodowe więzy. Iza Kuna związana jest...

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Kiedy popularność przychodzi późno, nie grozi zawrót głowy. Dlatego Izabela Kuna żyje normalnie. Jeździ metrem. Ma stary samochód. Na nowy będzie musiała poczekać, bo właśnie kupiła mieszkanie(...) Izabela Kuna. Nieoceniona w tym okresie okazała się mama aktorki, która z odsieczą przyjechała z Tomaszowa Mazowieckiego. Dwa lata zajmowała się Nadią i domem. Ona została panią od PR we francuskim...

 • Lubaszenko odchodzi z serialu

  Uroczystość odnowienia przysięgi małżeńskiej Marii i Romana Pyrków (Iza Kuna i Olaf Lubaszenko) nie dojdzie do skutku, a "Barwy szczęścia" stracą jednego z najważniejszych aktorów.

 • Ciąża? Niech jedzie do Londynu!

  Walizki spakowane, decyzja podjęta - Maria Pyrka (Iza Kuna) z "Barw szczęścia" wyjeżdża do Londynu. Co skłoniło scenarzystów do wysłania jej do Wielkiej Brytanii? Ciąża aktorki.

 • Miłosne dylematy

  Maria Pyrka (Iza Kuna) będzie przeżywać radosne chwile u boku Marka (Marcin Perchuć). A co wydarzy się w życiu innych bohaterów "Barw szczęścia" tuż po wakacjach?

 • "Ich czworo": Bohosiewicz i Kot w małżeńskim trójkącie

  Tragifarsę "Ich czworo. Tragedia ludzi głupich w trzech aktach" Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jerzego Stuhra będzie można oglądać od 20 lutego w warszawskim Teatrze Polonia. W rolach głównych wystąpią Jerzy Stuhr, Iza Kuna, Sonia Bohosiewicz i Tomasz Kot.

 • Adamczyk opowiada bajki

  Już niebawem w kinach kolejny film aktorski w polskiej wersji językowej. "Opowieści na dobranoc" to produkcja dla całej rodziny. W polskiej wersji językowej występują m.in. Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Iza Kuna, Krzysztof Kowalewski i Jan Peszek.

 • "Barwy szczęścia": Trudny powrót

  Maria (Izabela Kuna) znowu w domu! Dzieci będą zachwycone jej powrotem z Anglii. Uwierzą, że ich rodzina ma już za sobą najtrudniejsze dni. Ale czy ta radość nie jest przedwczesna?

Zdjęcia na temat: iza kuna dziecko