• Informacje na temat:

  iza kuna rodzina

Artykuły na temat: iza kuna rodzina
 • "Warsaw by Night": Iza Kuna zakochana w Warszawie

  Iza Kuna ("Lejdis", "Drogówka") już wkrótce pojawi się w nowym filmie Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night" (w kinach od 6 lutego).

 • Izabela Kuna gwiazdą nowego serialu

  Iza Kuna została gwiazdą nowego serialu TVP "BarON24", w którym gra u boku Tomasza Karolaka. Niedawno aktorka zakończyła zdjęcia do filmu "Warsaw by Night". Produkcja w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz opowiada o czterech kobietach, których losy splatają się w tytułowym nocnym klubie. Film ma trafić do kin jesienią.

 • Ciąża? Niech jedzie do Londynu!

  Walizki spakowane, decyzja podjęta - Maria Pyrka (Iza Kuna) z "Barw szczęścia" wyjeżdża do Londynu. Co skłoniło scenarzystów do wysłania jej do Wielkiej Brytanii? Ciąża aktorki.

 • "Ich czworo": Bohosiewicz i Kot w małżeńskim trójkącie

  Tragifarsę "Ich czworo. Tragedia ludzi głupich w trzech aktach" Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jerzego Stuhra będzie można oglądać od 20 lutego w warszawskim Teatrze Polonia. W rolach głównych wystąpią Jerzy Stuhr, Iza Kuna, Sonia Bohosiewicz i Tomasz Kot.

 • "Barwy szczęścia": Trudny powrót

  Maria (Izabela Kuna) znowu w domu! Dzieci będą zachwycone jej powrotem z Anglii. Uwierzą, że ich rodzina ma już za sobą najtrudniejsze dni. Ale czy ta radość nie jest przedwczesna?

 • Agata Kulesza: W obronie rodziny

  Carmen dla rodziny potrafiła stać się osobą bezwzględną. Pani też by tak mogła? Agata Kulesza : - Odpowiedź będzie gdybająca: ani moja rodzina, ani ja nie byliśmy nigdy w takiej sytuacji. Jak jednak podkreślam w wywiadach, rodzina jest dla mnie ważna. Sądzę, że walczyłabym o nią. Lubi pani grać twarde kobiety? Przychodzi to pani łatwo? - Trudno gra się role, w których jest się źle obsadzonym...

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  Za nami 1000. odcinek serialu. To skłania do wspomnień. Pamięta pani swój pierwszy dzień zdjęciowy? Katarzyna Glinka : - Oczywiście! Zdjęcia powstawały w słoneczny, lipcowy dzień, w Zalesiu Górnym. Kręciliśmy wątek komunii w rodzinie Pyrków. Na planie było dużo osób: moi serialowi rodzice, czyli Agnieszka Pilaszewska i Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Olaf Lubaszenko. Pamiętam, że atmosfera...

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • Ł jak... Łepkowska

  Łepkowskiej i Andrzeja Opali, wzięli aktorzy serialu "Barwy szczęścia" : Sławomira Łozińska, Krzysztof Kiersznowski, Małgorzata Potocka, Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska, Iza Kuna, Marcin Hycnar oraz(...)". W poszczególnych rozdziałach, których tytuły autor zaczerpnął ze "Scen z życia małżeńskiego" Bergmana, poznajemy różne etapy życia i różne sfery działalności Ilony Łepkowskiej - dom, rodzina, przyjaciele...

 • Weekend w kinie: Albumy i listy

  ...obsady dołączyli z kolei: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny(...), człowieku, który skrywał najważniejsze tajemnice III Rzeszy. Mężczyzna skrycie pracował nad stworzeniem siatki szpiegowskiej na ogromną skalę. W tajemnicy powstała tajna organizacja, która...

Dyskusje na temat: iza kuna rodzina