• Informacje na temat:

  iza trojanowska

Artykuły na temat: iza trojanowska
 • Izabela Trojanowska świeci biustem ("Skos")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Skos" Izabeli Trojanowskiej. Gwiazda "Klanu" zaprezentowała się w kreacji z głębokim dekoltem.

 • Izabela Trojanowska: Jest czadowo!

  Gdy zaczęła grać w "Klanie", bała się reakcji fanów. Teraz wydała kolejną płytę i wie, że jeśli się chce, to można wszystko pogodzić. "Warto chwytać każdą chwilę" - uważa Izabela Trojanowska.

 • Izabela Trojanowska ujawnia szczegóły płyty "Na skos"

  Jak już informowaliśmy, 10 listopada ukaże się nowy, studyjny album Izabeli Trojanowskiej - "Na skos".

 • Izabela Trojanowska idzie "Na skos" (nowa płyta)

  Nowy, studyjny album Izabeli Trojanowskiej, będzie miała premierę 10 listopada - poinformowała PAP Life wokalistka. Muzykę do wszystkich utworów skomponował Jan Borysewicz, lider zespołu Lady Pank.

 • Izabella Trojanowska: Życia zawsze mało

  Z okazji premiery nowej płyty zatytułowanej "Życia zawsze mało", Iza Trojanowska zagra specjalny koncert celebrujący jej powrót na scenę. 10 października wokalistka i aktorka wystąpi w Teatrze Palladium z zespołem Mafia.

 • Izabela Trojanowska: Mówią do niej "Monika"

  Swój czas dzieli miedzy planem filmowym, a występami na scenie. Ważny jest dla niej kontakt z publicznością. Nie dziwi się, gdy po koncercie widzowie zwracają się do niej "pani Moniko". "Od 18 lat jestem Moniką Ross z domu Lubicz" - mówi gwiazda "Klanu" i estrady Izabela Trojanowska.

 • Izabela Trojanowska ma 60 lat. Nie tylko "Klan"

  W latach 80. fanki obcinały włosy "na Trojanowską", chcąc upodobnić się do swojej śpiewającej idolki. Teraz dla wielu Izabela Trojanowska to przede wszystkim Monika Ross z tasiemca "Klan".

 • Izabela Trojanowska: Wzloty i upadki "boskiej Izy"

  ...(fryzura a'la Iza była najmodniejszy uczesaniem 1981 roku!), stała się pierwszą gwiazdą polskiej piosenki. Jak kraj długi i szeroki nie było osoby, która nie znałaby przeboju "Wszystko, czego dziś chcę" Izabeli Trojanowskiej (59). Piosenkarka zdobywała złote płyty, główne nagrody na festiwalach w Sopocie i Opolu. Jej fanem był m.in. Lech Wałęsa. - Pamiętam, że kiedy występowaliśmy razem z Izą, nasz...

 • Izabela Trojanowska od czasu do czasu pojawia się na bankietach. Po "Pokazie Stołów Wielkanocnych" w Hotelu Sobieski, wiadomo już, dlaczego tak rzadko.

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

Zdjęcia na temat: iza trojanowska
 • Iza Trojanowska
Wideo na temat: iza trojanowska
 • Iza Trojanowska wygrała z nałogiem

  sobie człowiek pytania, co jest w życiu najważniejsze. Najważniejsza jest rodzina, najważniejsi są bliscy - powiedziała Izabela Trojanowska. - Człowiek nie komputer, nawet komputer się zawiesza. W tym(...)Historia kariery Izabeli Trojanowskiej to opowieść o wzlotach i upadkach. "Wszystko, czego dziś chcę", "Pieśń o cegle" czy "Tyle samo prawd, ile kłamstw" - tych hitów nie sposób nie znać. Swoimi

 • Trojanowska: Ostatnio się rozbuchałam!

  Iza Trojanowska po latach przerwy wróciła w listopadzie 2016 roku z nową płytą. Na krążku, zatytułowanym "Na skos", znalazło się dziesięć piosenek. Wszystkie kawałki utrzymane są w tradycyjnym(...) kończąc. "Przez lata całe byłam bardzo cichutka, a ostatnio rozbuchałam się z tą płytą, że ho ho" – cieszy się Iza w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

 • Iza Trojanowska: Znany aktor chciał mi zdjąć stanik!

  Izabela Trojanowska w "Pytaniu na śniadanie" opowiedziała o filmie "Kariera Nikodema Dyzmy" i scenie łóżkowej, w której Roman Wilhelmi proponował jej zdjęcie biustonosza. (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: iza trojanowska