• Informacje na temat:

  izabela kuna dzieci

Artykuły na temat: izabela kuna dzieci
 • Izabela Kuna: Bardzo słodka awanturnica

  Dla reżyserów bywa inspiracją, ale też wielkim utrapieniem. Bo twardo walczy o swoje! W środę, 25 listopada, Izabela Kuna kończy 45 lat.

 • Kuna wraca do "Barw szczęścia"

  Izabela Kuna od dziecka wiedziała, że chce być aktorką. "Mam dość nudny życiorys. Pojechałam na egzaminy do szkoły aktorskiej i się dostałam" - żartuje.

 • Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Zawsze spełniała swoje marzenia, może dlatego, że nie bała się nowych wyzwań. Właśnie z tego powodu Izabela Kuna (43 l.) przed laty spróbowała swych sił na egzaminach do łódzkiej Szkoły Filmowej. Będąc studentką, każde wakacje spędzała w Norwegii, gdzie sprzątała, malowała i pilnowała dzieci. W ten sposób zarabiała na utrzymanie w czasie roku akademickiego. - Miło było pójść do Pewexu i kupić...

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Kiedy popularność przychodzi późno, nie grozi zawrót głowy. Dlatego Izabela Kuna żyje normalnie. Jeździ metrem. Ma stary samochód. Na nowy będzie musiała poczekać, bo właśnie kupiła mieszkanie(...) Izabela Kuna. Nieoceniona w tym okresie okazała się mama aktorki, która z odsieczą przyjechała z Tomaszowa Mazowieckiego. Dwa lata zajmowała się Nadią i domem. Ona została panią od PR we francuskim...

 • Kuna i Sadowski uratowali małego chłopca

  Izabela Kuna i Przemysław Sadowski wystąpili razem jako małżeństwo, które w czasie II wojny światowej ratuje osierocone dziecko. "Biegnij, chłopcze, biegnij" w kinach od 10 stycznia.

 • "Ich czworo": Stuhr, Bohosiewicz, Kot i Kuna

  W czwartek, 20 lutego, w warszawskim Teatrze Polonia odbędzie się premiera spektaklu "Ich czworo" w reżyserii Jerzego Stuhra. Opowieść o trójkącie małżeńskim i uwikłanym w niego dziecku to jedna z najbardziej popularnych sztuk Gabrieli Zapolskiej. W rolach głównych występują Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Izabela Kuna i Tomasz Kot.

 • "Barwy szczęścia": Trudny powrót

  Maria (Izabela Kuna) znowu w domu! Dzieci będą zachwycone jej powrotem z Anglii. Uwierzą, że ich rodzina ma już za sobą najtrudniejsze dni. Ale czy ta radość nie jest przedwczesna?

 • Kobieta pracująca, nie tylko aktorka

  ...bohaterowie nowego serialu komediowego "Baron 24", który w wiosennej ramówce ma zastąpić popularną "rodzinkę.pl". Dzięki temu Izabela Kuna będzie miała odskocznię od granej w "Barwach szczęścia(...) wcale nie oznacza, że Kuna ma obsesję na punkcie swojego zawodu. - Kocham go, ale niespecjalnie szanuję i nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Nigdy nie spełniałam żadnej misji. To piękna profesja...

 • Komedia pełna estrogenu

  Znany reżyserski duet - Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz, twórcy m.in. komedii "Testosteron" już w czwartek rozpoczną zdjęcia do swojego kolejnego filmu "Lejdis". Na ekranie pojawią się m.in. Magdalena Różczka, Izabela Kuna, Edyta Olszówka i Anna Dereszowska.

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

Zdjęcia na temat: izabela kuna dzieci