• Informacje na temat:

  izabela łukomska

Artykuły na temat: izabela łukomska
 • Izabela Łukomska-Pyżalska (39 l.) opublikowała w mediach społecznościowych kilka zdjęć z rodzinnych wakacji. Jak napisała, "z szóstką dzieci zwiedzać trzeba naprawdę szybko".

 • Izabella Łukomska-Pyżalska (37 l.), prezes Warty Poznań, pokazała w jednym z programów, jak wygląda jej dom i codzienność. Jest mamą szóstki dzieci i jej willa bardziej przypomina przedszkole, niż miejsce do życia. "Wszystko jest podporządkowane maluchom" - mówi. Na szczęście zawsze może liczyć na trzy nianie, które pomagają jej w opiece nad dziećmi. Co ciekawe, ona i mąż są... jedynakami.

 • Izabella Łukomska-Pyżalska zachwyca sylwetką!

  Prezes Warty Poznań, Izabela Łukomska-Pyżalska (36 l.) jest już mamą sześciorga dzieci. Jej najmłodsza pociecha ma niespełna rok. Celebrytce udało się dość szybko wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Zobaczcie, jak prezentowała się na jednej z ostatnich imprez.

 • PiS do bogatych: Skompromitujecie się, biorąc dopłaty na dzieci. Izabela Łukomska-Pyżalska odpowiada

  Przedstawiciele partii Jarosława Kaczyńskiego próbują zniechęcić najbogatszych Polaków do korzystania z dopłat na drugie i kolejne dziecko w ramach programu "Rodzina 500 plus". Izabela Łukomska-Pyżalska (38 l.) nie zamierza jednak rezygnować z pieniędzy, podkreślając, że płaci większe podatki i chce czuć się doceniona przez państwo.

 • Izabela Łukomska-Pyżalska okradziona w weekend majowy!

  Izabella Łukomska-Pyżalska (37 l.), kandydująca do Europarlamentu prezes Warty Poznań, została okradziona w weekend majowy. Z jej posiadłości zniknęła drogocenna biżuteria.

 • Kaja Śródka skrytykowała swoje koleżanki ze ścianek!

  ...założyły Agnieszka Jastrzębska, Izabela Łukomska-Pyżalska oraz Kasia Sowińska. Nie najgorzej prezentował się też ponoć Michał Witkowski.

 • Dominika Figurska (36 l.) i Michał Chorosiński (39 l.) zawsze marzyli o licznej rodzinie. Aktorska para doczekała się aż piątki pociech: Anastazji, Matyldy, Józefa, Piotra i Jana Pawła. Była prezes Warty Poznań, Izabela Łukomska-Pyżlaska (36 l.) w sierpiniu potwierdziła, że po raz kolejny zostanie mamą. Będzie to już jej 6. dziecko! Małgorzata (50 l.) i Paweł (54 l.) Królikowscy także...

 • Zelandii, przeżyła ciężkie chwile. Na szczęście nikomu nic się nie stało... Izabella Łukomska-Pyżalska, polska milionerka i była prezes Warty, poinformowała w sieci, że spodziewa się szóstego dziecka(...) miesięcznie od 50-100 tysięcy złotych na prowadzeniu bloga. "Wyciąga kilkakrotnie więcej niż jej ojciec" - kwituje tygodnik. Izabela Kisio-Skorupa, znana w show-biznesie jako "matka Kisio" nie daje...

 • ...powitają na świecie swoją pierwszą pociechę. Izabela Łukomska-Pyżalska (36 l.) jest już mamą piątki dzieci. Do tego grona wkróce dołączy kolejna pociecha! Milionerka zdradziła, że urodzi chłopca...

Wideo na temat: izabela łukomska
 • 500 zł na trzecie i kolejne dziecko? Izabella Łukomska-Pyżalska nie ma wątpliwości!

  Izabela Łukomska-Pyżalska uważa, że państwo powinno docenić przede wszystkim zamożne rodziny, które zdecydują się na trzecie (!) i kolejne dziecko. Ona sama jest matką szóstki dzieci. Pytana, czy w przyszłości planuje zaangażować się w politykę, nie potwierdza i nie zaprzecza. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

Dyskusje na temat: izabela łukomska