• Informacje na temat:

  j k rowling

Artykuły na temat: j k rowling
 • "Cormoran Strike": Ekranizacja powieści J.K. Rowling

  ..."Cormoran Strike" to serial kryminalny na podstawie cyklu powieści autorstwa J.K. Rowling (które napisała pod pseudonimem Robert Galbraith). Głównym bohaterem jest Cormoran Strike, weteran wojenny i prywatny detektyw.

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • "Lethal White": Ekranizacja nowej powieści J.K. Rowling trafi na antenę BBC One

  Po sukcesie serialu kryminalnego "Cormoran Strike" opartego na cyklu powieści J.K. Rowling (które autorka pisze pod pseudonimem - Robert Galbraith) BBC zamówiło kolejne cztery odcinki produkcji.

 • "Trafny wybór" w Polsce szybciej niż w USA

  "Trafny wybór" (Casual Vacancy) to koprodukcja HBO i BBC oparta na bestsellerowej powieści J.K. Rowling pod tym samym tytułem. Polska premiera miniserialu odbędzie się przed premierą w Stanach Zjednoczonych; od 9 marca produkcja będzie w całości dostępna w HBO GO.

 • Eurowizja 2016: Michał Szpak podbił serce J.K. Rowling?!

  Choć Michał Szpak (25 l.) nie zwyciężył tegorocznego festiwalu Eurowizji, jego występ z pewnością zostanie zapamiętany na długi czas. Szczególnie przez światowej sławy pisarkę, J.K. Rowling (50 l.), autorkę książek o Harrym Potterze.

 • Rowling na Harvardzie

  Brytyjska pisarka Joanne Rowling wygłosi przemówienie podczas tegorocznej ceremonii wręczenia dyplomów na elitarnej amerykańskiej uczelni Harvard University.

 • "Trafny wybór": Serial na podstawie powieści J.K. Rowling w HBO!

  ..."Trafny wybór" (oryg. "Casual Vacancy") to koprodukcja HBO i BBC oparta na bestsellerowej powieści J.K. Rowling pod tym samym tytułem. Polska premiera miniserialu odbędzie się - przed premierą w Stanach Zjednoczonych - od 9 marca produkcja będzie w całości dostępna w HBO GO.

 • Rowling przed Tolkienem

  Niemal 80 proc. Brytyjczyków przyznaje się do powtórnego czytania książek. Najchętniej wybierają ponownie te o przygodach Harry'ego Pottera - wykazała przeprowadzona ankieta.

 • "Trafny wybór": Serial na podstawie powieści autorki "Harry'ego Pottera"

  ..."Trafny wybór" ("Casual Vacancy") to koprodukcja HBO i BBC oparta na bestsellerowej powieści J.K. Rowling pod tym samym tytułem.

 • Rowling kontra fan Pottera

  Pisarka Joanne Rowling, autorka bestsellerowej serii o Harrym Potterze, zeznała, że poczułaby się "wyzyskiwana", gdyby jeden z fanów doprowadził do wydania swojego przewodnika po jej książkach.

Zdjęcia na temat: j k rowling