• Informacje na temat:

  j k rowling plotki

Artykuły na temat: j k rowling plotki
 • Niedouczony Harry Potter?

  Matka Daniela Radcliffe'a, młodego aktora, który wciela się w filmowych adaptacjach powieści J.K. Rowling w Harry'ego Pottera, zdementowała plotki , jakoby jej syn miał pożegnać się z rolą małego czarodzieja po występie w filmie "Harry Potter i więzień Azkabanu", gdyż nie radzi sobie z nauką w szkole. Prace na planie trzeciego filmu opowiadającego o losach Harry'ego Pottera realizowane są

 • Ostatnie słowo w ostatnim "Harrym Potterze"

  J. K. Rowling, autorka popularnej serii książek o Harrym Potterze pracuje w tej chwili nad ostatnim już tomem przygód młodego czarodzieja. Nie wiadomo jeszcze czy pisarka uśmierci głównego bohatera ale wiemy już jakie będzie ostatnie słowo powieściowego cyklu.

 • Chris Columbus: Będę pracował nad "Harrym Potterem 3"

  Pod koniec maja prasa spekulowała, że Chris Columbus, reżyser przebojowej produkcji "Harry Potter i kamień filozoficzny" , który realizuje film "Harry Potter i komnata tajemnic", nie będzie pracował nad trzecią produkcją z tego cyklu. Jednak podczas wywiadu udzielonego angielskiemu dziennikowi London Evening Standard , Chris Columbus stanowczo zdementował te plotki .

 • Harry Potter kontra kosmici?

  14-letni Daniel Radcliffe ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) rozważa przyjęcie roli w filmie "Evangelion". Odtwórca postaci słynnego małego czarodzieja, stworzonego przez Joanne K. Rowling, miałby zagrać młodego człowieka, który w kabinie wielkiego bojowego robota stawia czoło najeźdźcom z kosmosu. Projekt będzie adaptacją znanej japońskiej sagi anime .

 • Kto zagra w drugiej części "Harry'ego Pottera"?

  Kilka godzin po pojawieniu się informacji, iż Alan Cumming ma zagrać w drugiej części przygód Harry'ego Pottera - "Harry Potter i komnata tajemnic" ("Harry Potter and the Chamber of Secrets"), Chris Columbus - reżyser pierwszej filmowej opowieści o małym czarodzieju - stanowczo zdementował te doniesienia.

Wideo na temat: j k rowling plotki
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...