• Informacje na temat:

  j lo w ciąży

Artykuły na temat: j lo w ciąży
 • "Rolnik szuka żony": Uczestniczka w ciąży

  Małgorzata Borysewicz, którą widzowie poznali w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", jest w ciąży! Rolniczka podzieliła się tą cudowną nowina za pośrednictwem Instagrama.

 • Alicja Bachleda-Curuś w ciąży?

  Na instagramowym profilu Alicji Bachledy-Curuś pojawiło się nagranie, które poruszyło sporą część jej fanów. Pod postem pojawiło się nawet mnóstwo wpisów, w których internauci wprost pytają o to, czy piękna aktorka jest w ciąży!

 • Tyle Rozenek-Majdan przytyła w ciąży

  ...w ciąży Małgorzata wygląda prawdziwie kwitnąco. Jedna z internautek postanowiła zapytać gwiazdę o jej wagę. "Pięknie pani wygląda. Dużo pani przybrała na wadze?" - napisała fanka. Rozenek-Majdan(...) jest ostatnia prosta i o ile bardzo się cieszę z tego, że jestem w ciąży i każdego dnia doceniam to bardzo mocno, o tyle zaczyna mi ta ciąża bardzo doskwierać. Ostatni miesiąc to jest taki czas...

 • Margaret jest w ciąży? Pokazała nowe zdjęcie

  ...wydaje czy ty jesteś w ciąży" - dopytywali w komentarzach. Piosenkarka na razie nie odpowiedziała.

 • Marcelina w ciąży. Pokazała zdjęcie USG

  Marcelina, 34-letnia wokalistka spodziewa się pierwszego dziecka. Pokazała zdjęcie brzucha oraz USG.

 • Nicki Minaj w ciąży? Raperka zabrała głos

  Nicki Minaj regularnie podgrzewa atmosferę wokół swojego życia prywatnego. Niedawno zasugerowała, że jest w ciąży.

 • Nicki Minaj w ciąży! Zdjęcia raperki podbijają sieć

  Koniec spekulacji na temat ciąży Nicki Minaj. Raperka opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pozuje z ciążowym brzuszkiem.

 • Barbara Kurdej-Szatan w ciąży. Kiedy poród?

  Ostatnio w mediach pojawiało się sporo informacji na temat ciąży Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda nie komentowała tych doniesień. Aż do teraz. Aktorka na łamach najnowszego numeru "Party" oficjalnie potwierdziła, że jest w drugiej ciąży. Wiemy, dlaczego tak długo skrywała tę tajemnicę!

 • Miley Cyrus w ciąży? Cody Simpson komentuje

  Cody Simpson i Miley Cyrus nie mają na razie w planach zakładania rodziny. Aktor, tancerz i wokalista skomentował plotki na temat ciąży jego partnerki.

 • Iggy Azalea chwali się ciałem po ciąży. Zasługa Photoshopa?

  Świeżo upieczona mama Iggy Azalea wróciła do regularnego publikowania zdjęć na Instagramie. Raperka chwali się sylwetką po ciąży, a fani nie dowierzają, że tak szybko udało jej się dojść do formy.

Zdjęcia na temat: j lo w ciąży
 • Kate Middleton w ciąży.
Wideo na temat: j lo w ciąży
 • Barbara Kurdej-Szatan w ciąży?

  - Hania od dawna chciała mieć rodzeństwo, my również chcemy (...) A to, jaką mam figurę - Barbara Kurdej-Szatan pogładziła się po brzuchu - No, taką mam. Taki kobiecy brzuszeczek - po występie w "Tańcu z Gwiazdami" w rozmowie z Damianem Glinką aktorka wymijała się od odpowiedzi, czy jest w ciąży.

 • Kurdej-Szatan o drugiej ciąży!

  Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Wideoportalem skomentowała doniesienia mówiące o tym, że zrobi sobie dłuższą przerwę po urodzeniu drugiego dziecka. "Każda kobieta w ciąży przez pierwsze miesiące troszeczkę mniej pracuje. Jak urodziłam pierwsze dziecko, to byłam w programie "X-Factor". I jakoś dałam radę, aczkolwiek pierwszy miesiąc spędziłyśmy z Hanią w domu, nigdzie nie wychodząc

 • "Przyjaciółki": Patrycja jest w ciąży!

  Podczas wizyty u lekarza Patrycja (Joanna Liszowska) dowiaduje się, że jest w ciąży. Wkrótce zjawia się u niej Wika (Roma Gąsiorowska). Dziewczyna patrząc na zachowanie Patrycji nabiera podejrzeń. Czy będzie dyskretna? Inga (Małgorzata Socha) zostaje wezwana do gabinetu pani prezes (Monika Dryl). Otrzymuje reprymendę za rzekomy romans z swoim szefem (Kamil Maćkowiak). Anka (Magdalena Stużyńska