• Informacje na temat:

  jabłczyńska całuje

Artykuły na temat: jabłczyńska całuje
 • Joanna Jabłczyńska znów zaskakuje: Powiedziałam tak!

  Joanna Jabłczyńska (28 l.) konsekwentnie zaprzecza medialnym doniesieniom, że niebawem zamierza wyjść za mąż za mężczyznę, z którym całuje się na zdjęciach paparazzich. Co w takim razie może oznaczać jej najnowszy wpis na Facebooku?

 • Joanna Jabłczyńska, bohaterka serial u "Na Wspólnej" i programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami", wyrasta na nowy symbol seksu. 21-letnia aktorka wyznała, że przechodzi przyspieszony kurs dojrzewania, a jej mężczyzna sprawia, że czuje się piękna.

 • Jabłczyńska zdradza chłopaka?!

  Reporter "Faktu" zauważył Joasię (23 l.), jak w towarzystwie tajemniczego blondyna przechadza się wieczorem warszawskimi ulicami. Kręcili się w pobliżu kina, co rodzi podejrzenie, że byli tam na randce! "Trzymają cię za ręce, on ją całuje. Czy tak zachowują się ludzie, którzy są tylko znajomymi? Joanna zalotnie spogląda na swojego towarzysza" - brukowiec relacjonuje przebieg wydarzeń z wieczornej...

 • Jak całuje Maciej Zakościelny?

  Gdy w serial u "Kryminalni" komisarz Brodecki w końcu pocałował Basię, tysiące fanek jęknęły z zazdrości. A Magdalena Schejbal, po nakręceniu całej sceny, nogi miała jak z waty. Dla Macieja Zakościelnego to była jednak tylko rozgrzewka. Prawdziwym mistrzem pocałunku okazał się w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj".

 • "Na Wspólnej": Marta przyłapie Pawła na zdradzie w stajni!

  Wkrótce Marta (Joanna Jabłczyńska) przeżyje szok. Powód? Na własne oczy zobaczy, jak Paweł (Rafał Cieszyński) całuje w stajni piękną Kaję (Agnieszka Kawiorska)! Czy to koniec ich miłości?

 • Jabłczyńska nie dla Playboy'a

  Joanna Jabłczyńska, jedna z bohaterek popularnego serial u "Na Wspólnej", twierdzi, że jest za niska na modelkę i wciąż wygląda na małą niewinną dziewczynkę. To m.in. sprawia, że na razie 19-letnia aktorka nie decyduje się na pozowanie do Playboy'a.

 • "Na Wspólnej": Pojednanie Marty i Olafa!

  Niebawem Marcie (Joanna Jabłczyńska) uda się ubłagać Olafa (Maciej Brzoska) o przebaczenie. Efekt? Wrócą do siebie.

 • Jabłczyńska notariuszem

  "Boję się, że pewnego razu ludzie nie będą mnie już chcieli oglądać. I skończy się moja kariera" - wyznaje Joanna Jabłczyńska, znana m.in. z serial u "Na Wspólnej".

 • ​"Na Wspólnej": Marta i Olaf wylądują w łóżku!

  Pierwszy pocałunek, pierwszy wspólny prysznic i pierwszy seks - oto, co czeka Martę (Joanna Jabłczyńska) i jej trenera Olafa (Maciej Brzoska)! Poznaj szczegóły!

 • Karaoke w "jak Oni śpiewają"

  Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni odcinek "jak Oni śpiewają". Ciekawie przede wszystkim dla widzów, którzy będą mogli śpiewać z gwiazdami najpopularniejsze przeboje polskiego karaoke.

Wideo na temat: jabłczyńska całuje
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Delikatność

  W życiu Nathalie (Audrey Tautou) i François (Pio Marmai) wszystko układało się jak w bajce. Byli młodzi i piękni, mieli dobrą pracę. Miłość, choć nie bez pomocy soku morelowego, poraziła ich jak grom. Ślub, pośród płatków śniegu, miał być jedynie wstępem do długiego i szczęśliwego życia. Marzenia prysły wraz z nagłą i niespodziewaną śmiercią François. Nie mogąc stawić czoła żalowi, smutkowi i gniewowi Nathalie rzuciła się w wir pracy. Minęły trzy lata i nic nie wskazywało, że w życiu...

 • Ocean przygód 3D

  Dzięki trójwymiarowej technologii teraz każdy może zanurkować w wirtualną otchłań i przeżyć własną, niepowtarzalną przygodę! Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód 3D" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. Będziecie świadkami spektakularnych i niezapomnianych wydarzeń z życia podwodnego świata. Zabawne, zadziwiające, a czasem zatrważające istoty podbiją wasze serca. Przewodnikiem naszej wyprawy...

Dyskusje na temat: jabłczyńska całuje
 • Re: "Na Wspólnej": Ślub w tajemnicy

  kochani w tytule pisało że jakaś gwiazda wzięła ślub. otwieram a tu Jabłczyńska. i niema ani słowa o żadnej gwieździe. bo powiedzmy sobie szczerze ta Joasi to jedynie się nadaje do TVNowskiego serialiku. całuje