• Informacje na temat:

  jabłczyńska cichopek

Artykuły na temat: jabłczyńska cichopek
 • Jabłczyńska zarobi fortunę na lalkach Barbie

  Po Katarzynie Cichopek, Katarzynie Glince i Joannie Koroniewskiej przyszedł czas na Joannę Jabłczyńską (26 l.). To właśnie ona dostała propozycję zostania ambasadorką Barbie. Aktorka, która od lat(...) o zdrowym stylu życia "Happy", który niedawno firmowała swoją twarzą, nie wytrzymał konkurencji i upadł. Na szczęście Jabłczyńska nie musi martwić się o finanse. Dzięki laleczkom Barbie wzbogaci się...

 • Pokonał Jabłczyńską!

  Wszystko jest już jasne. Trzecią edycję programu "jak Oni śpiewają" i Brylantowy Mikrofon wygrał Krzysztof Respondek, który w ostatecznym starciu pokonał Joannę Jabłczyńską.

 • Cichopek, Mroczkowie, Olbrychski znikną z ekranu?

  Do takich należą m.in. Katarzyna Cichopek, bracia Mroczkowie, Kuba Wesołowski, Daniel Olbrychski i wielu wielu innych aktorów serial owych. Pomysłodawca ustawy, poseł PSL Stanisław Rakoczy twierdzi(...) Lubaszenko, Joanna Jabłczyńska, Agnieszka Włodarczyk, Ola Szwed, Michał Milowicz, Anna Przybylska, Jarosław Jakimowicz. Czy projekt ustawy PSL ma sens?

 • Cichopek zaśpiewa z Ibiszem?

  Dziś, pod hasłem "pojedynek mistrzów", rusza szósta, finałowa edycja programu "jak Oni śpiewają". Spotkają się w niej gwiazdy znane z wcześniejszych emisji show. Premierowy odcinek przyniesie widzom nie lada gratkę - czy bedzie nim wspólny występ prowadzących: Kasi Cichopek i Krzysztofa Ibisza?

 • Cichopek nie może schudnąć

  Ulubienica Polaków i świeżo upieczona mama, 26-letnia Kasia Cichopek , po wakacjach wraca na szklany ekran. Gwiazdka chciałaby wyglądać szczuplej. Niestety, nie może zgubić zbędnych kilogramów.

 • Cała obsada 6. edycji "JOŚ"

  W tym roku Telewizja Polsat żegna się ze swoim muzycznym show z udziałem gwiazd - "jak Oni śpiewają". W ostatniej, szóstej edycji wystąpią laureaci poprzednich odsłon programu. Znamy już nazwiska wszystkich uczestników!

 • Gwiazdy radzą: Opalajmy się bezpiecznie!

  Od kilku miesięcy wśród znanych z seriali gwiazd furorę robi tajemnicza... bransoletka. Noszą ją m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga z "M jak miłość", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", oraz... Tomasz Ciachorowski, czyli Igor Grabowski z "Linii życia". Wiemy, co symbolizuje najbardziej pożądana tego lata ozdoba na rękę!

 • Gwiazdy na imprezie CBS

  "Luksus, mroczne tajemnice i totalny kosmos" - pod tym hasłem w czwartek, 29 listopada, wieczorem, w Warszawie odbyła się impreza uświetniająca wejście kanałów pod marką CBS na polski rynek.

 • ..., ukończył studia na kierunku historia. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Joanna Jabłczyńska (29 l.) od dziecka występuje w telewizji. Zamiast studiów aktorskich wybrała jednak prawo(...) wydziale finansów i bakowości. Robert Janowski (53 l.) z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. Weronika Marczuk (43 l.), podobnie jak Joanna Jabłczyńska, jest prawnikiem. Katarzyna...

 • Starcie mistrzów w "jak Oni..."

  Perłowy Mikrofon i podróż prywatnym odrzutowcem - o takie nagrody powalczą gwiazdy "jak Oni śpiewają". Premierowy odcinek już 12 września.

Wideo na temat: jabłczyńska cichopek
 • Ocean przygód 3D

  Dzięki trójwymiarowej technologii teraz każdy może zanurkować w wirtualną otchłań i przeżyć własną, niepowtarzalną przygodę! Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód 3D" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. Będziecie świadkami spektakularnych i niezapomnianych wydarzeń z życia podwodnego świata. Zabawne, zadziwiające, a czasem zatrważające istoty podbiją wasze serca. Przewodnikiem naszej wyprawy...

Dyskusje na temat: jabłczyńska cichopek