• Informacje na temat:

  jabłczyńska jest córką

Artykuły na temat: jabłczyńska jest córką
 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska nie jest ofiarą mody!

  Na wielkie wyjścia korzysta z pomocy zaprzyjaźnionej projektantki, do pracy w kancelarii zakłada "mundurek", wśród znajomych stawia na luz. "Po bułki wyszłam ostatnio w piżamie i butach ogrodowych" - mówi PAP Life aktorka Joanna Jabłczyńska.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Joanna Jabłczyńska: cichy ślub celebrytki!

  Joanna Jabłczyńska (31 l.) zapewnia, że jeśli wyjdzie za mąż, zrobi to po cichu, bez zbędnego rozgłosu!

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Joanna Jabłczyńska: Ojciec będzie na moim ślubie

  Małżeństwa zawsze będę się bała, przyznaje szczerze Joanna Jabłczyńska (31 l.), aktorka i prawniczka. Często jest pytana o miłość, bo dawna gwiazda programów dziecięcych jest już dorosłą kobietą(...) − mizerna. Zdecydowałam, że nie pójdzie do przedszkola. Zostałam z nią w domu, stąd nasza bliska relacja − mówi Bożena Jabłczyńska. Z zawodu jest położną, pracowała w szpitalu. Jabłczyńscy mieszkali...

 • "Na Wspólnej": Wszyscy przeciwko niej

  Filip bez żadnych skrupułów wykrzyczał Marcie jak bardzo żałuje, że jest matką jego syna. Dla niego nie ma już odwrotu - gardzi swoją żoną!

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska zawiodła się na mężczyźnie, którego bardzo kochała!

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", kilka lat temu zerwała kontakty ze swym... ojcem. - Nie wybaczyłam tacie stylu, w jakim odszedł od mamy do innej kobiety - powiedziała w jednym z programów telewizyjnych.

 • Przeżyje wypadek?

  Marta (Joanna Jabłczyńska) i Janusz (Radosław Pazura) uczestniczyli w wypadku drogowym. Są ciężko ranni! Czy przeżyją?!

 • Jabłczyńska faworyzuje rodziców

  Joanna Jabłczyńska (22 l.) po rozwodzie rodziców przeszła na stronę matki. Więcej, z ojcem nie widzi potrzeby kontaktowania się.

 • Chotecka i Pazura: Wyjątkowa para

  Są razem już od 24 lat. Ślub wzięli w 2003 roku. Tworzą udany, szczęśliwy związek. W jednym z najbliższych odcinków "Ojca Mateusza" zagrają... małżeństwo.

Zdjęcia na temat: jabłczyńska jest córką
Dyskusje na temat: jabłczyńska jest córką
 • Re: ​Dorastały na oczach milionów widzów!

  Z tej trójki tylko Jabłczyńska prezentuje się ładnie na zdjęciach, bo nie wiem, jaka jest w realu. Paschalska jest przeciętna, a Damięcka jest... no coż... córką starego Damięckiego... i wszytko jasne!

 • Re: ​Dorastały na oczach milionów widzów!

  Z tej trójki tylko Jabłczyńska prezentuje się ładnie na zdjęciach, bo nie wiem, jaka jest w realu. Paschalska jest przeciętna, a Damięcka jest... no coż... córką starego Damięckiego... i wszytko jasne! Dokładnie. A mi brakuje Oli Szwed. :)