• Informacje na temat:

  jabłczyńska joanna

Artykuły na temat: jabłczyńska joanna
 • Joanna Jabłczyńska: Stracone dzieciństwo?

  Joanna Jabłczyńska bardzo wcześnie rozpoczęła karierę zawodową i miała dużo więcej obowiązków niż jej rówieśnicy, ale nie odnosi wrażenia, że przez to jej dzieciństwo zostało ukrócone, wręcz przeciwnie - dzięki występom w telewizji spełniała swoje marzenia i rozwijała talenty. Aby nadrobić szkolne zaległości i zasłużyć na dobre oceny, często zabierała na plan zdjęciowy książki i zeszyty tak, by...

 • ​Joanna Jabłczyńska: Jestem dziwakiem

  Joanna Jabłczyńska znana jest nie tylko z serialu "Na Wspólnej", ale i z zamiłowania do sportu. "Biegam, słuchając Ewy Bem i Grzegorza Turnaua" - mówi aktorka, żartując, że jest dziwakiem.

 • Joanna Jabłczyńska: Do wszystkiego doszłam sama

  Jestem szczęściarą, do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi Joanna Jabłczyńska . Gwiazda serialu "Na Wspólnej" chce dzielić się z fanami swoimi osiągnięciami i motywować ich do realizowania marzeń. Największą radość sprawia jej skuteczne zachęcenie fanów do edukacji i aktywności fizycznej.

 • Joanna Jabłczyńska przeciwna Halloween

  Joanna Jabłczyńska nie uznaje Halloween. Dzień Wszystkich Świętych to dla niej czas zadumy i wyciszenia, a nie hucznych imprez. Gwiazda lubi jednak, gdy jej dom odwiedzają fantazyjnie przebrane dzieci. Uważa, że dla nich może to być okazja do takiej zabawy.

 • Joanna Jabłczyńska pisze doktorat

  W rozprawie doktorskiej Joanna Jabłczyńska postanowiła poruszyć problematykę dóbr osobistych osób powszechnie znanych. Gwiazda "Na Wspólnej" zaczęła także studia z zakresu prawa amerykańskiego i myśli o zdobyciu tytułu Master of Law na jednej z amerykańskich uczelni. Podkreśla, że realizuje w ten sposób swoje ambicje naukowe.

 • ​Joanna Jabłczyńska: Śniadanie daje moc

  ...​Joanna Jabłczyńska jest osobą niezwykle aktywną i realizuje się na wielu płaszczyznach - gra w serialu "Na Wspólnej", jest współwłaścicielką kancelarii prawniczej, regularnie uprawia sport. Na to wszystko potrzeba dużo energii i jak podkreśla, kluczem do sukcesu jest dobrze zbilansowana dieta, której podstawę stanowi solidne śniadanie. Aktorka lubi wcześnie wstawać właśnie po to, by przygotować...

 • Joanna Jabłczyńska: Serial dał mi popularność

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że 15 lat na planie serialu "Na Wspólnej" to szmat czasu, ale nie żałuje ani jednego dnia, bo wszystkie emocje i starania, które włożyła w tę produkcję, zaprocentowały. Dzięki tej roli stała się rozpoznawalna, a popularność przełożyła się na kolejne propozycje zawodowe, m.in. udział w programach "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Agent". Aktorka podkreśla jednak, że sama...

 • Joanna Jabłczyńska: Jak odreagowuje stres?

  Joanna Jabłczyńska od dziecka jest fascynatką sportu, a do jej ulubionych dyscyplin należy bieganie i jazda na rowerze. Gwiazda uprawia także triathlon, a swoje umiejętności chętnie sprawdza(...) - mówi Joanna Jabłczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Zdaniem gwiazdy praca w zawodzie prawnika może mieć negatywny wpływ na kondycję psychiczną i fizyczną wykonującej ją osoby...

 • Joanna Jabłczyńska: Nie jestem fanką mody

  ...​Choć na medialnych wyjściach wygląda bezbłędnie, znana z serialu "Na Wspólnej" Joanna Jabłczyńska przyznaje, że nie zna się na modzie. "Jeśli wyglądam dobrze to tylko dzięki Violi Piekut" - zachwala zaprzyjaźnioną projektantkę aktorka.

 • Joanna Jabłczyńska: Serce nie sługa

  Joanna Jabłczyńska nie pochwala romansów w miejscu pracy. Jej zdaniem wspólna praca może negatywnie wpływać na związek. Sama wolałaby wiązać się z mężczyznami posiadającymi inny niż ona zawód i zainteresowania.

Zdjęcia na temat: jabłczyńska joanna
 • Joanna Jabłczyńska
 • Joanna Jabłczyńska
 • Joanna Jabłczyńska
Wideo na temat: jabłczyńska joanna
 • Joanna Jabłczyńska przeciwna Halloween

  Joanna Jabłczyńska nie uznaje Halloween. Dzień Wszystkich Świętych to dla niej czas zadumy i wyciszenia, a nie hucznych imprez.

 • Joanna Jabłczyńska: Stracone dzieciństwo?

  Joanna Jabłczyńska bardzo wcześnie rozpoczęła karierę zawodową i miała dużo więcej obowiązków niż jej rówieśnicy, ale nie odnosi wrażenia, że przez to jej dzieciństwo zostało ukrócone, wręcz przeciwnie - dzięki występom w telewizji spełniała swoje marzenia i rozwijała talenty.

 • ​Joanna Jabłczyńska: Śniadanie daje moc

  ​Joanna Jabłczyńska jest osobą niezwykle aktywną i realizuje się na wielu płaszczyznach - gra w serialu "Na Wspólnej", jest współwłaścicielką kancelarii prawniczej, regularnie uprawia sport. Na to wszystko potrzeba dużo energii i jak podkreśla, kluczem do sukcesu jest dobrze zbilansowana dieta, której podstawę stanowi solidne śniadanie.

Dyskusje na temat: jabłczyńska joanna