• Informacje na temat:

  jabłczyńska joanna rower

Artykuły na temat: jabłczyńska joanna rower
 • Joanna Jabłczyńska miała groźny wypadek?! Wpadła pod samochód!

  Joanna Jabłczyńska (30 l.) miała groźnie wyglądający wypadek! Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

 • Joanna Jabłczyńska: Z ekranu na salę sądową

  Niektórzy żartują, że Joanna Jabłczyńska urodziła się w studiu dubbingowym. Rzeczywiście, miała 5 lat, kiedy Kasia z "Tajemnicy zielonej skarbonki" przemówiła jej głosem.

 • Joanna Jabłczyńska opowiedziała o swoim wypadku w śniadaniówce!

  Niedawno Joanna Jabłczyńska (30 l.) stała się ofiarą nieszczęśliwego wypadku. Kierowca dużego samochodu zagapił się i wjechał w stojącą na światłach aktorkę. Na szczęście w wypadku ucierpiał jedynie rower, którym poruszała się gwiazda "Na Wspólnej". Jabłczyńska pokazała w śniadaniówce zdjęcia z miejsca zdarzenia. Musimy przyznać, że wyglądało to dość groźnie...

 • Joanna Jabłczyńska: Radca na rowerze

  Joanna Jabłczyńska w przyszłym roku będzie zdawać egzamin radcowski, gra w serialu "Na Wspólnej" i... pasjami jeździ na rowerze. Znalazła się nawet w zawodowej drużynie kolarskiej.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska marzy o zwiedzeniu Azji i Ameryki Północnej

  ..."Marzę o zwiedzeniu Azji i Ameryki Północnej" - mówi PAP Life Joanna Jabłczyńska. Aktorka przyznaje, że na zorganizowanie dłuższego wypoczynku nie może sobie pozwolić, ale jeszcze zimą planuje wyjechać w polskie góry i tam spędzić noc w... namiocie.

 • Joanna Jabłczyńska: Dzieci? Przyjdzie czas!

  Jest młoda, śliczna, ambitna, radosna i pełna energii. Robi w życiu to, na co naprawdę ma ochotę i nie zamierza z niczego rezygnować. Ciągle gra, studiuje i uprawia sport.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska aktywna do granic

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Konarska z „Na Wspólnej”, uwielbia wszelkiego rodzaju ruch. Jak sama przyznaje, nie potrafi zbyt długo usiedzieć spokojnie na miejscu. Bez przerwy musi coś robić.

 • Joanna Jabłczyńska: Wszystko przez alkohol

  Prywatnie Joanna Jabłczyńska w ogóle nie pije alkoholu. Natomiast w serialu "Na Wspólnej" jej bohaterka Marta popadnie w uzależnienie. Gwiazda wyznaje, dlaczego nie lubi napojów wyskokowych. Opowiada też o planach założenia własnej kancelarii prawniczej oraz o swojej wielkiej pasji - jeździe na rowerze.

 • Joanna Jabłczyńska: Chciałabym wziąć ślub kościelny

  ...bardzo aktywny. Pamiętam, że miałam dwa latka, gdy nauczył mnie jeździć na łyżwach. Rower wprost uwielbiał. Kiedy był młodym człowiekiem, odbył nawet rowerową wyprawę do Turcji. Kiedy rodzice się...

 • Pokonał Jabłczyńską!

  Wszystko jest już jasne. Trzecią edycję programu "jak Oni śpiewają" i Brylantowy Mikrofon wygrał Krzysztof Respondek, który w ostatecznym starciu pokonał Joannę Jabłczyńską.

Wideo na temat: jabłczyńska joanna rower
 • Joanna Jabłczyńska opowiada o swoim wypadku! Było groźnie!

  Jak wyglądają relacje między rowerzystami a innymi użytkownikami ruchu drogowego? "Jesteśmy w czołówce krajów, które mają najwięcej kolizji rowerowych" - powiedziała Aleksandra Kutz. Joanna Jabłczyńska opowiedziała też o swoim ostatnim wypadku. "Pan się zagapił. Rower mnie uratował, ale został zmiażdżony kompletnie" - wyznała aktorka. Mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Prewencji i Ruchu

Dyskusje na temat: jabłczyńska joanna rower