• Informacje na temat:

  jabłczyńska joś

Artykuły na temat: jabłczyńska joś
 • Włodarczyk, Liszowska i Urbańska w "JoŚ"!

  Producenci szóstej edycji "Jak oni śpiewają" odpuścili sobie szukanie nowych "gwiazd", które można by zaprosić do udziału w show. Jesienią w Polsacie zobaczymy dobrze znane twarze...

 • Kazadi ponownie zagrożona

  ...reprezentacji. Bezwzględnie najlepszym występem 4. odcinka "JOŚ" może pochwalić się Laura Samojłowicz. "To była najwyższa szkoła jazdy" oceniła Edyta Górniak interpretację piosenki "Fever" króla rock&rolla Elvis(...) docenili występu. Teraz Joasia będzie potrzebowała dużo miłości osób, które będą wysyłać na nią SMS-y. Podsumowując, 4. odcinek "JOŚ" za nami. Z programu odpadła Karolina Nowakowska. W strefie zagrożenia...

 • Koniec "Jak oni śpiewają"

  Na początek usłyszeliśmy wykonawców, którzy nie dotrwali do finału mistrzowskiej edycji "Jak oni śpiewają". Zaśpiewała Lisza, Joanna Jabłczyńska, Karolina Nowakowska, Patrycja Kazadi i Laura(...) przyznane punkty w historii JOŚ. Tuż przed ogłoszeniem wyników usłyszeliśmy jeszcze piosenki "O, Hela" w wykonaniu Respondka i "Odkryjemy miłość nieznaną", którą zaśpiewała Włodarczyk. I wreszcie...

 • Jabłczyńska i Kazadi zagrożone

  W czwartym odcinku "jak Oni śpiewają" uczestnicy musieli wcielić się w legendy światowej sceny muzycznej. Ostatni raz zaśpiewała Karolina Nowakowska, która - decyzją telewidzów - pożegnała się z programem. W strefie zagrożenia znalazły się Joanna Jabłczyńska i Patrycja Kazadi.

 • "jOś": Zostaną tylko kobiety?

  Podobno kobiety to słaba płeć. Nic bardziej mylnego. Z programu "jak Oni śpiewają" póki co odpadają tylko mężczyźni i nic nie wskazuje na to, żeby miało się coś zmienić. Przed trzecim odcinkiem zagrożeni są Robert Kudelski i Maciej Jachowski.

 • Cała obsada 6. edycji "JOŚ"

  W tym roku Telewizja Polsat żegna się ze swoim muzycznym show z udziałem gwiazd - "jak Oni śpiewają". W ostatniej, szóstej edycji wystąpią laureaci poprzednich odsłon programu. Znamy już nazwiska wszystkich uczestników!

 • "JOŚ" - dobrze wyglądają, marnie śpiewają

  Finalistki poprzednich edycji "jak Oni śpiewają" jakoś nie potrafią porwać publiczności śpiewem. W związku z tym rozgrzewają ją głębokimi dekoltami i krótkimi spódniczkami. Czy tak ma wyglądać "pojedynek mistrzów"?

 • Juror z "jOś" sam zostanie oceniony

  Rudi Schuberth znakomicie się bawi oceniając gwiazdy w show "jak Oni śpiewają". Wkrótce on sam podda się ocenie - właśnie przygotowuje płytę!

 • Respondek z Perłowym Mikrofonem!

  "Wiecie co jest najgorsze? Nie przygotowałem mowy zwycięzcy... Nie wiem co powiedzieć" - Krzysztof Respondek nie spodziewał się wygranej w mistrzowskiej, finałowej edycji "jak Oni śpiewają". Ale to on zdobył w sobotę, 21 listopada 2009 roku, Perłowy Mikrofon, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Artura Chamskiego.

Wideo na temat: jabłczyńska joś
 • Ocean przygód 3D

  Dzięki trójwymiarowej technologii teraz każdy może zanurkować w wirtualną otchłań i przeżyć własną, niepowtarzalną przygodę! Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód 3D" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. Będziecie świadkami spektakularnych i niezapomnianych wydarzeń z życia podwodnego świata. Zabawne, zadziwiające, a czasem zatrważające istoty podbiją wasze serca. Przewodnikiem naszej wyprawy...