• Informacje na temat:

  jabłczyńska młoda

Artykuły na temat: jabłczyńska młoda
 • Joanna Jabłczyńska: cichy ślub celebrytki!

  Joanna Jabłczyńska (31 l.) zapewnia, że jeśli wyjdzie za mąż, zrobi to po cichu, bez zbędnego rozgłosu!

 • Joanna Jabłczyńska nie musi wybierać

  Joanna Jabłczyńska bez trudu łączy karierę prawniczki z graniem w "Na Wspólnej". A jej rola w serialu stale się rozwija.

 • Joanna Jabłczyńska: Obleje czy zaliczy?

  Joanna Jabłczyńska przez kilka miesięcy nie pojawiała się na planie serialu "Na Wspólnej". Fani zaczęli się już niepokoić! - Było trochę lamentu na Facebooku, bo faktycznie długo mnie nie było(...) tygodnika "Twoje Imperium". Dlaczego zatem Joanna Jabłczyńska zniknęła z planu serialu? - Moja nieobecność była spowodowana przygotowaniami do powtórnego egzaminu radcowskiego - mówi gwiazda. Jak...

 • J. Jabłczyńska znów zakochana?

  Joanna Jabłczyńska, młoda aktorka znana z ról w serial u "Na Wspólnej" i komedii romantycznej "Dlaczego nie!" zerwała niedawno zaręczyny. Powodem miał być... Przemysław Cypryański!

 • „Na Wspólnej”: Są młode, a przeszły już tak wiele!

  Marta (Joannna Jabłczyńska) i Ola (Marta Wierzbicka) nie mają jeszcze trzydziestu lat, a dramatami w ich życiu można by obdzielić tuzin kobiet. Czy w końcu czeka je stabilizacja? A może znowu szykują się burzliwe czasy?

 • Joanna Jabłczyńska (21 l.), młoda polska aktorka znana z ról w filmach "Powiedz to, Gabi" , "Nigdy w życiu" oraz "Tylko mnie kochaj" , od kilkunastu dni jest zaręczona. Z tej okazji postanowiła pokazać swój pierścionek dziennikarzom. Narzeczonym Joasi jest Aleks Grynis (25 l.).

 • Joanna Jabłczyńska: Chciałabym wziąć ślub kościelny

  Wkrótce skończy 30 lat. Coraz częściej myśli o założeniu rodziny, ale wciąż szuka dobrego kandydata na męża i ojca swoich dzieci.

 • Joanna Jabłczyńska, bohaterka serial u "Na Wspólnej" i programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami", wyrasta na nowy symbol seksu. 21-letnia aktorka wyznała, że przechodzi przyspieszony kurs dojrzewania, a jej mężczyzna sprawia, że czuje się piękna.

 • Jabłczyńska nie wybaczyła ojcu

  Z twarzy Joasi Jabłczyńskiej nie schodzi uśmiech. W jej sercu jednak nadal sączy się rana. Celebrytka nie potrafi wybaczyć ojcu. - To, że zdradził mamę, jest niewybaczalne - mówi.

 • Jabłczyńska nie dla Playboy'a

  Joanna Jabłczyńska, jedna z bohaterek popularnego serial u "Na Wspólnej", twierdzi, że jest za niska na modelkę i wciąż wygląda na małą niewinną dziewczynkę. To m.in. sprawia, że na razie 19-letnia aktorka nie decyduje się na pozowanie do Playboy'a.

Zdjęcia na temat: jabłczyńska młoda
Wideo na temat: jabłczyńska młoda
 • Łysa Kasia Popowska w nowym klipie!

  Kasia Popowska większość swojego czasu poświęca aktualnie zmaganiom w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie wciela się w różnych znanych wokalistów. Aktualnie młoda gwiazdka jest główną faworytką do zwycięstwa, bo w klasyfikacji generalnej prowadzi z dorobkiem 221 pkt. Za nią są Joanna "pozwę was, że piszecie o moim ślubie" Jabłczyńska (207 pkt.) oraz Paweł Jasionowski i Monika Borzym (po 194

 • Marta i mała stabilizacja

  Marta, grana przez Joannę Jabłczyńską, to kolejna młoda bohaterka, która w swoim życiu przeszła kilka dramatów. Śmierć matki, gwałt, rozwód, choroba alkoholowa... A wszystko to w niespełna 30 lat! Czy scenarzyści będą mieli trochę litości i pozwolą Joasi choć na chwilę odetchnąć?

Dyskusje na temat: jabłczyńska młoda