• Informacje na temat:

  jabłczyńska ojciec

Artykuły na temat: jabłczyńska ojciec
 • Joanna Jabłczyńska: Ojciec będzie na moim ślubie

  Choć była już dorosła, bardzo przeżyła, gdy ojciec odszedł do innej kobiety. Dziś jej marzenie to nie kariera, ale szczęśliwa rodzina.

 • Joanna Jabłczyńska: Z ekranu na salę sądową

  Niektórzy żartują, że Joanna Jabłczyńska urodziła się w studiu dubbingowym. Rzeczywiście, miała 5 lat, kiedy Kasia z "Tajemnicy zielonej skarbonki" przemówiła jej głosem.

 • Joanna Jabłczyńska: Chcę mieć męża jak mój tata, który nas zostawił

  Joanna Jabłczyńska (30 l.) mocno przeżyła odejście ojca do innej kobiety. Choć ma do niego żal, wciąż pragnie jego miłości. I szuka takiego mężczyzny jak on.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Joanna Jabłczyńska nie wybaczyła ojcu? Gorzkie słowa aktorki!

  Niedawno pojawiła się informacja, że Joanna Jabłczyńska (30 l.) pogodziła się ze swoim ojcem. W jednym z ostatnich telewizyjnych wywiadów aktorka serialu "Na Wspólnej" zaprzeczyła temu. Chodzi o rozwód rodziców.

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Joanna Jabłczyńska wybaczyła ojcu zdradę!

  Choć jeszcze do niedawna Joanna Jabłczyńska (29 l.) nie utrzymywała żadnego kontaktu ze swoim ojcem, dziś już nie czuje do niego żalu. Po latach wybaczyła mu i pojednała się z nim.

 • Jaka jest cena zdrady?

  Jedni potępiają Martę, którą gra Joanna Jabłczyńska, inni ją rozumieją. Już od dawna żaden serialowy wątek nie wywołał takiej burzy w internecie. Mowa oczywiście o zdradzie w "Na Wspólnej" .

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska zawiodła się na mężczyźnie, którego bardzo kochała!

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", kilka lat temu zerwała kontakty ze swym... ojcem. - Nie wybaczyłam tacie stylu, w jakim odszedł od mamy do innej kobiety - powiedziała w jednym z programów telewizyjnych.

 • Jabłczyńska będzie mamą!

  Joannę Jabłczyńską wkrótce będzie można zobaczyć z... okrągłym brzuszkiem. Uspokajamy jednak, że zajdzie w ciążę tylko na potrzeby serial u.

Zdjęcia na temat: jabłczyńska ojciec
Wideo na temat: jabłczyńska ojciec
 • Ekipa „Na Wspólnej” to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od dwunastu lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...

Dyskusje na temat: jabłczyńska ojciec