• Informacje na temat:

  jabłczyńska piersi

Artykuły na temat: jabłczyńska piersi
 • Nowe piersi Jabłczyńskiej

  Moda na powiększanie biustów trwa. Kolejną celebrytką, która prawdopodobnie powiększyła sobie piersi, jest 23-letnia Joasia Jabłczyńska...

 • Nowa miłość - tuż po śmierci narzeczonego

  ...​Na planie serialu "Na Wspólnej" iskrzy od emocji. Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska) pozna co to znaczy "sercowe rozterki". I będzie przerażona, bo zacznie ją ogarniać uczucie do poznanego w szpitalu sympatycznego właściciela stadniny koni, Pawła Wolińskiego (Rafał Cieszyński).

 • Niezwykłe spotkanie Marty i Pawła!

  Marta (Joanna Jabłczyńska) zjawia się na planie swojego programu. Ekipa wita ją entuzjastycznie a Dominika, która zastępowała Konarską, namawia ją aby poprowadziła wywiad przed kamerą. Wszystko idzie(...) znajomego! Kamil (Kazimierz Mazur), który widzi tę scenę, jest w szoku... Natychmiast idzie do Ostrowskiego i pyta go, czy to możliwe aby Marta wyczuwała, że w piersiach Pawła bije serce Janusza?! Kamil...

 • Szapołowska zagrożona

  ...walorami. Głos ma na pewno Kacper Kuszewski, przebojowy w przeboju Kukiza i Piersi, Olga Bończak, która tym razem widziała "Orła cień" czy Wojtek Medyński, który do tańca "na ściernisku" grupy Golec(...) spódniczką i wspaniałymi nogami, na co zwróciło uwagę nawet jury), Joasia Jabłczyńska (toną czerwonych korali na szyi i nieludzko długimi rzęsami) oraz - co było do przewidzenia - Michał Misiek Koterski...

 • Karaoke w "jak Oni śpiewają"

  Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni odcinek "jak Oni śpiewają". Ciekawie przede wszystkim dla widzów, którzy będą mogli śpiewać z gwiazdami najpopularniejsze przeboje polskiego karaoke.

 • Rusza "jak Oni śpiewają"!

  Już w sobotę 8 marca o 20.00 w Polsacie startuje trzecia odsłona muzycznego show "jak Oni śpiewają". W tej edycji zobaczymy cała plejadę śpiewających aktorów i to śpiewających naprawdę dobrze.

 • Jak Oni się starają

  Gwiazda Szapołowska zagrożona. Chory Tomasz Bednarek w strefie spadkowej. Takie emocje mogą zapewnić tylko uczestnicy programu "jak Oni śpiewają".

 • Respondek z Perłowym Mikrofonem!

  "Wiecie co jest najgorsze? Nie przygotowałem mowy zwycięzcy... Nie wiem co powiedzieć" - Krzysztof Respondek nie spodziewał się wygranej w mistrzowskiej, finałowej edycji "jak Oni śpiewają". Ale to on zdobył w sobotę, 21 listopada 2009 roku, Perłowy Mikrofon, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Artura Chamskiego.

Dyskusje na temat: jabłczyńska piersi
 • Re: Joanna Jabłczyńska

  Nie mam nic do pani Joanny ale dlaczego nie potraficie dostrzec w kobiecie dobrego serca,inteligencji ,poczucia humoru itd tylko ładne nogi ,pośladki czy piersi takich ludzi uważam za dupków.

 • Re: Joanna Jabłczyńska zakochana!

  seksowna?? tylko dlatego, że ma piersi na wierzchu? Do tego nie umie wyraźnie mówić w tych serialkach: popadła w rutynę i psuje sobą telewizor.

 • Re: Joanna Jabłczyńska zakochana!

  seksowna, ze ma piersi na wierzchu....zenada.....ani ladna....ani zgrabna.....oj pismacy niski wasz poziom....skoro tak piszecie.....ale wazne ze sie pisze.....ze sie Jest!!!

 • Re: Marta (Joanna Jabłczyńska)/Kadr z...

  Miszczak naprawde pozydzil nie wydajac tego kalendarza. Mogliby naprawde pomoc kobietom badac sie na raka piersi. Czekam na bardziej odwazne zdjecia, poki co Marta i Basia super foty. Zapraszam ruda Jagode!